Як отримати Bitcoin безкоштовно за допомогою Bitcoin-крану "FreeBITCOIN"

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
215 переглядів
Що таке Bitcoin-крани і безкоштовні cатоші? Bitcoin-кран - це сайт в Інтернеті, який дає криптовалюту зареєстрованим користувачам через певні проміжки часу. У більшості випадків, для заробітку необхідно просто перейти на потрібну сторінку, але іноді доводиться вводити числа з картинки (розгадувати капчу) або виконувати будь-які інші дії.

Крани не є пірамідами, оскільки вони отримують гроші з розміщеної реклами (в більшості випадків, з оплатою за перегляди). Левова частка виручки поступає зареєстрованим користувачам, але залишок, з огляду на високу відвідуваність, являє собою непоганий капітал для адміністраторів крану.

Відразу займіться тим, щоб створити собі Bitcoin-гаманець будь-яким із способів описаних у цьому розділі. Якщо його у вас не буде, то нікуди буде виводити безкоштовно здобуті частки Bitcoin. Крім цього підберіть собі відповідний обмінник, щоб оперативно перетворювати криптовалюту в гривні, долари і інші зручні вам гроші.

Цілі Bitcoin-и, звичайно, ніхто нікому не дає, мова йде лише про виплату часток криптовалюти, які називаються сатоші (в одному Bitcoin сто мільйонів сатоші).

FreeBITCOIN - це найстаріший, найнадійніший і найпопулярніший кран. На цьому сайті повністю відсутня реклама і він платить сатоші щогодини. У цій статті ви дізнаєтеся: як зареєструватися на сайті-крані, як примножувати, а не розтрачувати Bitcoin-и, як за допомогою FreeBitcoin отримати більше прибутку, а так само про функціонал сайту.

Кран FreeBitcoIn воістину має найкращу репутацію в інтернеті, оскільки почав він свою роботу ще в 2013-му році, працює донині і буде продовжувати працювати. На сайті зареєстровано кілька мільйонів користувачів і величезна частина людей, кожен день отримує винагороди в криптовалюті Bitcoin з цього крану.

FreeBITCOIN - вхід в кабінет


Для реєстрації на сайті, перейдіть за посиланням.


Тут потрібно ввести адресу ел. пошти та гасло, розгадати капчу, тим самим підтвердивши, що ви жива людина і натиснути SIGN UP! Тепер ми всередині!

FreeBITCOIN має відмінний від інших кранів функціонал, тут можна, як просто отримувати і накопичувати криптовалюту, так і грати в азартну "рулетку", а так само заробляти шляхом залучення нових партнерів.

Функціонал Bitcoin-крану FreeBITCOINЯк користуватися краном?

Меню/Вкладки:

FREE BTC - основна вкладка, де ви будете отримувати безкоштовні сатоші, все що для цього потрібно - це відгадати капчу, вибравши "Я не робот" і натиснути кнопку "ROLL". Рулетка випадковим чином викидає цифри і, як показано на зображенні нижче, відповідно до отриманого числа можна отримати винагороду. Сума виплати залежить від котирування BTC на біржі, тому буде постійно змінюватися - чим дорожче коштує Bitcoin, тим менша винагорода і навпаки. Шанс виграти багато Bitcoin є завжди.


MULTIPLY BTC - тут знаходиться гра HI-LO рулетка, яку ми рекомендуємо використовувати тільки тоді, якщо у вас достатньо грошей і ви азартна людина. Якщо ж у вас грошей мало чи немає, а заробити ви все ж хочете, то нижче ви дізнаєтеся про стратегію збереження і примноження Bitcoin.


EARN BTC - як тільки ви заробите певну суму (30,000 satoshi - 0.0003 BTC), ви зможете або вивести ці Bitcoin-и, або залишити на рахунку сайту і отримувати річний відсоток (від 4%). На цій сторінці нижче є повний опис від чого залежить і як формується щорічний %, який потроху виплачується щодня.


LOTTERY - щотижнева лотерея. Ви можете скуповувати за мізерну суму лотерейні квитки-тікети (ticket), які збільшують ваш шанс на виграш дуже пристойної суми.


REWARDS - в цій вкладці можна як купувати, так і накопичувати тікети, які даються за участь у безкоштовній лотереї FREE BTC. Ці тікети можна обміняти на деякі корисні речі, типу iPhone 7 або апаратний гаманець TREZOR (апаратний, для зберігання криптовалюта). Потрібно багато...


REFER - в цій вкладці ви знайдете особисте реферальне посилання, для залучення партнерів, які будуть приносити вам приємний % у вигляді все тієї ж криптовалюти. Відсотки від ваших рефералів вказані в цій вкладці і на фото нижче, обов'язково загляньте туди.


FAQ - часті запитання, корисна інформація про сайт.

PROFILE - вся інформація про ваш обліковий запис, тут можна додати вашу Bitcoin-адресу (наприклад адреса гаманця на BLOCKCHAIN), змінити при необхідності пошту і гасло.


STATS - повна статистика сайту, про переможців лотерей, виплати і т.д. А також статистика вашого власного облікового запису.

Кнопки поповнення і виведення коштів


DEPOSIT - за допомогою цієї кнопки можна внести кошти на ваш рахунок в FreeBitcoin. Натиснувши на кнопку ви побачите адресу, пов'язану з вашим аккаунтом. Внесіть Bitcoin-и на цю адресу з вашого гаманця (якщо він у вас вже є). Можна використовувати QR-кодом, що дуже зручно.

WITHDRAW - ця кнопка відповідає за виведення коштів з вашого облікового запису FreeBitcoin, на ваш зовнішній гаманець. Натиснувши на кнопку, ви побачите мінімальну суму для виведення MIN. WITHDRAW: 0.00030000 BTC. Так само можна поставити позначку для автоматичного виведення коштів, це станеться при досягненні потрібної суми.

Є два варіанти виведення коштів, це Повільний (Slow, 6-24 годин) і Миттєвий (INSTANT, 15 хвилин). Різниця в комісії за виведення дуже істотна. Комісія за миттєве виведення в 10 разів вища, ніж за повільне.

Стратегія збереження та примноження Bitcoin


Якщо ви не маєте можливості поповнити свій рахунок на сайті грошима, то вам варто отримувати безкоштовні Bitcoin-и за допомогою першої вкладки FREE BTC.

Заходьте кожну годину, розгадуйте капчу і отримуйте Bitcoin-и, це займає не більше 30 секунд часу.

Ви зможете збирати монети на своєму акаунті, а при досягненні певної суми - перевести їх на свій зовнішній гаманець, або залишити на сайті, оскільки сайт-кран виплачує щорічні 4%+ за зберігання криптовалюти на їх сервісі. Це досить вигідно.
Ні в якому разі не намагайтеся грати в рулетку HI-LO - друга вкладка MULTIPLY BTC. Ви втратите всі свої Bitcoin і у вас пропаде бажання накопичувати їх далі. Не потрібно так само купувати тікети в LOTTERY і REWARDS. В останньому випадку ви і так будете отримувати тікети в нагороду за введення капчі, плюс до безкоштовних Bitcoin.

Так само, прекрасний спосіб збільшення прибутку - особисте реферальне посилання в вкладці REFER. Запрошуйте друзів і знайомих, якщо є можливість, розміщуйте ваше посилання на форумах або власному сайті, в соціальних мережах, типу Фейсбук...

Все, що описано вище - не відноситься до того, у кого є гроші і свій блокчейн-гаманець. Ви можете перевести якусь суму на FreeBitcoin і заради азарту грати в щотижневу рулетку і HI-LO. Або просто тримати Bitcoin-и на порталі та отримувати щорічний відсоток.
Пам'ятайте, Bitcoin накопичуються, а ціна на них постійно зростає. Ще у вас завжди є шанс виграти багато Bitcoin за один раз.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?