Провідний стратег Deutsche Bank вважає, що фіатні валюти скоро закінчать своє правління

CryptoExplorer         Немає коментарів    
452 перегляди
В останні пару місяців зростання цін на цифрові валюти, такі як Bitcoin і Ethereum, привернуло увагу різних банків, урядів та інших фінансових установ. Deutsche Bank, в особі свого провідного стратега Джима Ріда, теж висловив свою думку про майбутнє фінансового ринку, пише Ethereumworldnews.

У нещодавно опублікованій статті Джим Рейд обговорює те, що він називає «початком кінця фіатних грошей». За словами Рейда, домінування сучасної валютної системи, заснованої на доларах, яка вже не забезпечена золотом, нестабільна і схильна до таких проблем, як висока інфляція. До сих пір цього вдалося уникати тільки через дезінфляційний шок, який був в 1980 році, який впливає на всі традиційні світові валюти.

Для того, щоб пом'якшити ризики фінансового колапсу, останнім часом з'явився новий інструмент, який може допомогти - використання цифрових валют. Виходячи зі своєї децентралізованої природи, вони не контролюються урядами, але регулюються попитом і пропозицією.

Reid зазначає, що «поточний спекулятивний інтерес щодо криптовалют, більше викликаний появою блокчейн-технологій, ніж зменшенням довіри в звичні гроші. З певної точки зору: криптовалюти стануть зручнішим багатофункціональним конкурентом фіатних грошей».

Не так давно президент Центрального банку Туреччини також зробив заяву щодо цього. Він попередив про потенційні ризики, пов'язані з криптовалютами, але також заявив, що у нього є позитивний погляд на їхнє майбутнє. За його словами, вони можуть «сприяти фінансовій стабільності». Крім того він повідомив, що Центральний банк Туреччини створив дослідницьку групу, призначену для подальшого вивчення потенціалу цифрових валют.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах