Як отримати Dogecoin безкоштовно за допомогою Dogecoin-крану "FreeDOGECOIN"

CryptoExplorer         Немає коментарів         Dogecoin
237 переглядів
Цей криптовалютний кран щогодини дає можливість безкоштовно отримувати певну кількість криптовалюти DOGEcoin, яку можна без проблем і досить швидко вивести собі на DogeCoin-гаманець. Кран працює досить давно і кількість зареєстрованих користувачів вже перевалилf за 1,380,000. Що приємно - реклама на сайті відсутня повністю. DOGEcoin-кран зроблений за подобою сайту-крану для Bitcoin, де ви можете безкоштовно отримувати деяку кількість Bitcoin.

Реєстрація на сайті FreeDOGECOIN


Отже, для реєстрації на сайті-крані FreeDOGECOIN потрібно перейти за цим посиланням.

Потім необхідно заповнити просту форму реєстрації - ввести ел. пошту, гасло і адресу гаманця, для виведення Доугкойнів. Якщо у вас немає гаманця для DOGE, ви можете без проблем зареєструвати його на будь-якій криптовалютній біржі.


Коли реєстрація завершена і ви увійшли в свій аккаунт, то можете спостерігати практично ідентичне меню, як і в крані FreeBITCOIN


Відмінності полягають у тому, що в поточному крані відсутні декілька пунктів меню - це EARN BTC (заробіток Bitcoin), LOTTERY (лотерея) і REWARDS (винагороди).
Описувати все меню крану не бачимо сенсу, так як все це є в огляді на FreeBITCOIN-кран (сайти практично один в один одинакові), посилання ми вже дали трохи вище.

Як працює FreeDOGECOIN-кран?


На цьому сайті ви можете абсолютно безкоштовно щогодини отримувати деяку кількість криптовалюти DOGEcoin. Виводити криптовалюту DOGE можна по накопиченні певної суми на своєму аккаунті на сайті-крані.

Для безкоштовного отримання деякої кількості Догів використовуйте початкове меню-вкладку FREE DOGE. Натискайте ROLL! кожну годину. У вас є можливість виграти до 200 $ в криптовалюті DOGEcoin щогодини.
Сума щогодинних безкоштовних Догів може змінюватися, оскільки постійно змінюється ціна монет на криптовалютних біржах.

Грати в рулетку MULTIPLY DOGE не рекомендуємо тим, хто не поповнює свій DOGE-аккаунт ззовні, оскільки є шанс, що ви втратите всі свої накопичені в безкоштовній рулетці Доги. Це може відбити у вас бажання накопичувати монети далі.

Виведення криптовалюти на свій гаманець


Виграні DOGEcoin можна вивести простим натисканням на кнопку WITHDRAW.

Якщо ви хочете грати в рулетку, можете поповнити рахунок кнопкою DEPOSIT.

Однак, для виведення, спершу потрібно накопичити певну суму на акаунті сайту-крану, яка, так само, може змінюватися в залежності від вартості криптовалюти DOGECoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?