Розробники Monero приступили до тестування функції мультипідпису

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero
132 перегляди
Терміни додавання функції мультипідпису в криптовалюту Monero поки не визначені, однак робота в цьому напрямку ведеться і користувачам вже пропонується можливість протестувати цю опцію. Про це пише Merkle.

Функція мультипідпису вже досить довгий час відома користувачам Bitcoin і дозволяє власникам гаманців посилити безпеку, за рахунок додаткової підпису третьої особи для підтвердження транзакцій.

У той же час, в Monero, цей функціонал до цих пір не реалізований, оскільки його впровадження ускладнюється структурними особливостями криптовалюти. Однак, останні події змушують припустити, що на певному етапі це все ж станеться.

Зокрема, якийсь час назад були внесені зміни в записи в репозиторії Monero на Github. Так, раніше всі файли, що відносяться до технології мультипідпису, супроводжувалися тегом «DO NOT MERGE» (Не для впровадження), проте в кінці минулого тижня ця позначка була видалена.

Додатково, відповідальний за впровадження мультипідпису розробник Moneromoo звернувся до спільноти з проханням протестувати і оцінити нову опцію.

Як вважає видання, впровадження функції мультипідпису дозволить Monero краще конкурувати з криптовалютами, в яких ця технологія вже була інтегрована. Крім того, мультипідпис може, в довгостроковій перспективі, відбитися і на стані справ в даркнеті. Не виключено, що ряд маркетплейсів може піти по шляху відмови від Bitcoin і більш широкого прийняття Monero з його більш високим рівнем анонімності.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?