Розробники Monero приступили до тестування функції мультипідпису

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero
212 переглядів
Терміни додавання функції мультипідпису в криптовалюту Monero поки не визначені, однак робота в цьому напрямку ведеться і користувачам вже пропонується можливість протестувати цю опцію. Про це пише Merkle.

Функція мультипідпису вже досить довгий час відома користувачам Bitcoin і дозволяє власникам гаманців посилити безпеку, за рахунок додаткової підпису третьої особи для підтвердження транзакцій.

У той же час, в Monero, цей функціонал до цих пір не реалізований, оскільки його впровадження ускладнюється структурними особливостями криптовалюти. Однак, останні події змушують припустити, що на певному етапі це все ж станеться.

Зокрема, якийсь час назад були внесені зміни в записи в репозиторії Monero на Github. Так, раніше всі файли, що відносяться до технології мультипідпису, супроводжувалися тегом «DO NOT MERGE» (Не для впровадження), проте в кінці минулого тижня ця позначка була видалена.

Додатково, відповідальний за впровадження мультипідпису розробник Moneromoo звернувся до спільноти з проханням протестувати і оцінити нову опцію.

Як вважає видання, впровадження функції мультипідпису дозволить Monero краще конкурувати з криптовалютами, в яких ця технологія вже була інтегрована. Крім того, мультипідпис може, в довгостроковій перспективі, відбитися і на стані справ в даркнеті. Не виключено, що ряд маркетплейсів може піти по шляху відмови від Bitcoin і більш широкого прийняття Monero з його більш високим рівнем анонімності.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах