Що нового очікується в апаратному гаманці Trezor 2

CryptoExplorer         Немає коментарів         Trezor гаманець
285 переглядів
Більшість криптовалютних користувачів прагне знайти безпечний і захищений спосіб зберігання монет. І це нормально, адже тримати кошти на біржі - рішення, м'яко кажучи, не найнадійніше. Останнім часом великою популярністю у прихильників криптовалют користуються апаратні гаманці. Нещодавно виробник першого апаратного гаманця Trezor - компанія Satoshi Labs - оголосила, що в найближчому майбутньому планує випустити гаманець Trezor 2. Чим же нова версія буде відрізнятися від теперішньої?

Новини про запуск нового апаратного гаманця завжди тішать. Коли Satoshi Labs представила свій перший гаманець Trezor, його зустріли з розпростертими обіймами. І це не дивно, адже апаратний гаманець - відмінне рішення для захисту і зберігання Bitcoin і за досить вигідною ціною. Trezor набув широкого поширення і став еталоном для рішень інших виробників. Однак, компанія не зупиняється на досягнутому і шукає способи подальшої оптимізації своїх продуктів. В результаті, кілька місяців тому, була створена пілотна модель Trezor 2.

Розробка Trezor 2 ведеться вже досить давно. На оптимізацію існуючої моделі було потрібно досить багато часу. За останні півтора року оригінальний гаманець Trezor вже пережив кілька серйозних оновлень ПЗ. Тому перестрибнути оригінальний пристрій буде досить складно, хоча компанія націлена саме на це.

Короткий огляд TREZOR 2


Одне з найбільш-помітних оновлень - те, що Trezor 2 буде оснащений повнокольоровим сенсорним дисплеєм, що само по собі вже є цікавим рішенням.

Крім того, в Trezor 2 буде присутній слот для карти MicroSD, який можна буде використовувати для окремого зберігання даних або в якості способу зберігання копії закритих ключів в режимі оффлайн. І останнє, але не менш важливе - процесору пристрою також приділили кілька серйозних змін. Більш швидкий процесор - завжди добре, незважаючи на те, що оригінальний Trezor не можна назвати повільним. Проте, найсерйозніші зміни відбудуться всередині.

Перш за все, з'явиться новий набір інструментів TREZOR Core. Всі користувачі, що працюють зараз з Trezor 2, зможуть брати участь у розвитку коду проекту, використовуючи мову Python. Додатково, при бажанні, розробники можуть створити замовну версію прошивки. Це дуже схоже на замовне ПЗУ на смартфоні Android.

Всі ці оновлення досить серйозні для гаманця Trezor. Участь членів спільноти в оптимізації коду і впровадженні нових функцій - досить несподіване рішення. З іншого боку, компанія не бере на себе відповідальності за безпеку стороннього коду.

На даний момент поки не ясно, коли гаманець Trezor 2 буде доступний для замовлення і яка буде його ціна. Вартість пристроїв першого покоління становить 99 доларів. Як очікується, наступна версія буде коштувати трохи дорожче. Ймовірно, в найближчі тижні SatoshiLabs надасть більше інформації.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах