Arbitrage Crypto Trader. Безкоштовний інструмент для арбітражної криптоторговлі

CryptoExplorer         Немає коментарів         Arbitrage Crypto Trader ICO
295 переглядів
Відразу після проведення ICO з'явиться цікавий інструмент, на який дуже чекають трейдери - Arbitrage Crypto Trader. Щоб розуміти призначення інструменту, необхідно знати суть торгової стратегії "арбітраж". З'явилася вона дуже давно і дуже активно використовувалася до появи інтернету. Два співробітники різних бірж в різних містах домовляються працювати спільно. На біржі в Парижі різко падає вартість нафти, а на біржі в Берліні поки немає новин про зниження. Там де ціна впала - брокер активно закуповується, там, де ще ні - активно продає.

Весь процес триває буквально декілька хвилин, але за цей час брокери встигають провернути угоди і зафіксувати профіт. Звичайно, з появою інтернет-технологій інформація поширюється дуже швидко в будь-яку точку світу. Стало неможливим займатися арбітражем в повну силу. Але ситуацію змінює волатильний ринок криптовалют.

Як ви могли вже помітити, курс Bitcoin і інших альткойнів постійно "скаче". Більш того, він не закріплений десь конкретно, різні біржі пропонують різні курси. Нехай відхилення становлять пару відсотків, але цього вже достатньо, для заробітків. Платформа Arbitrage проводитиме постійний моніторинг існуючих у реальному часі ставок.

Як тільки коливання курсу становитиме необхідний відсоток, починається або автоматична, або ручна торгівля. Якщо процес неавтоматизований, клієнт вручну купує на одній біржі і продає на інший свій актив. Всі операції платформи йдуть через внутрішній токен ACT. При автоматичній торгівлі є ряд переваг - ви можете не стежити взагалі за тим, що відбувається. Єдине, що необхідно - визначити відповідний розрив курсів.


Arbitrage Crypto Trader - це мінімальний рівень ризиків для трейдерів. Майже всі угоди будуть прибутковими. Плафторма Arbitrage Crypto Trader, в свою чергу, буде знімати відсоток від прибуткових операцій. Дуже важливий момент! Яка буде вартість користування платформою?

Для тих у кого є час торгувати вручну, користування платформою Arbitrage Crypto Trader буде безкоштовним. Це дає можливість багатьом почати розбиратися в трейдингу без великих первинних вкладень. Автоматична торгівля передбачає виплату невеликого відсотку від суми угоди: 2-5%

Сайт: https://arbitragect.com/

Документація: https://arbitragect.com/arbitragect_wp_ru.pdf
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах