Binance і Quoine відкривають спільний доступ до криптовалютних і фіатних ринків

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Liquid
305 переглядів
Біржі Binance і Quoine на цьому тижні сформували стратегічне партнерство, яке надасть жителям Японії більш широкий доступ до ринків цифрових активів. В результаті угоди, виключно криптовалютна біржа Binance отримає додаткові канали фіатних інвестицій.

Quoine встановила ряд партнерських відносин з іншими платформами в рамках своїх зусиль зі створення всесвітнього пулу торгової ліквідності. Минулого місяця вона також вступила в партнерство з Bitfinex. Компанія не розкриває подробиць, пов'язаних з партнерством.

Симбіозні відносини відкривають доступ до більшої кількості криптовалютних активів і фіатних засобів.

Quoine була однією з перших японських бірж цифрових активів, яка у вересні отримала ліцензію від місцевого регулятора - Агентства фінансових послуг (FSA). Однак, як ліцензійна біржа, вона обмежена в кількості активів, якими може торгувати на місцевому рівні. Єдині цифрові маркери Quoine, якими вона торгує на своїй основній платформі - Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash і її власний QASH. Платформа компанії під назвою QRYPTOS недоступна для жителів Японії.

Binance, яка доступна в Японії, підтримує більше 50 цифрових активів - від добре відомих до відносно незрозумілих.

Тим часом, Quoine підтримує численні фіатні валюти з прямим доступом до банківських рахунків в деяких країнах, які вона обслуговує, найголовніша з яких - Японія. До них відносяться долари США і Євро, а також кілька валют азійського регіону, серед яких - японська йєна, китайський юань, австралійський долар, сінгапурський долар, гонконгський долар, індійська рупія, індонезійська рупія та філіппінське песо.

Криптовалютна біржа Binance, запущена в середині 2017 року, буде отримувати вартості цих національних валют. Через репресії в Китаї і через офіційне схвалення цифрових активів в Японії, на даний момент обсяги продажів в парах з йєною буквально злетіли і зробили її домінуючою фіатною валютою, що обмінюється з Bitcoin-ом.

Судячи з мовним опцій, які пропонує Binance, вона орієнтується на східноазійські держави - Японію, Китай і Південну Корею, а також Росію і іспаномовні ринки. Біржа повідомляє, що зосереджена на швидкості - з можливістю обробки 14 мільйонів замовлень в секунду.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах