Реле для управління живленням ферми для майнінгу USR-R16-T

CryptoExplorer         Немає коментарів         ферми для майнінгу майнінг
602 перегляди
Всі, хто займається майнінгом на відеокартах і обзавівся достатньою кількістю ферм, рано чи пізно, зіштовхуються з різного роду технічними проблемами, які можуть призвести до зависання або зупинки однієї або декількох ферм. На такий випадок розробники розробили, так званий сторожовий таймер (watchdog), який повністю автоматично спрацьовує при зависанні або зупинці ферми. Один такий пристрій можна використовувати тільки для однієї ферми. Ціна такого пристрою, орієнтовно, 12 доларів і його можна знайти на AliExpress.

Ми випробували багато різних рішень, зокрема watchdog, також збирали аналог watchdog на базі Arduino, але результат був не цілком задовільним, головним чином через його нестабільність.

На AliExpress ми знайшли один цікавий пристрій, що підходить для вирішення даного завдання від виробника LonHand. USR-R16-T представляє із себе плату з 16-ма реле з мережевим інтерфейсом Ethernet або Wi-Fi, який підключається до мережі інтернет і дає можливість керувати віддалено усіма 16-ма реле.


Також, є версії від одного реле і більше: 4, 8, 12. Для нас, оптимальним є варіант на 16 реле, ціна якого на AliExpress в районі 56 і більше доларів, залежно від "захцянок" продавців. Керувати можна з віддаленого комп'ютера через спеціальний додаток, також є додаток для управління через смартфон на Android і iOS. Система дуже проста і зрозуміла, розібратися з підключенням, якої не складе великих труднощів.


До одного з 16-ти реле підключаємо 2-х жильний провід, який підключається до материнської плати на контакти power - включення і виключення системи. Запускаємо клієнт управління даними девайсом, вибираємо потрібне реле, підписуємо його і все готово.

Все управління - включення і виключення відбувається в ручному режимі, так що систему легко перезавантажити віддалено в будь-який момент часу, як тільки вам приходить повідомлення, що одна або кілька ферм "відвалилися", це рішення підходить для більшості випадків, при зависанні або зупинці рігу.

Пристрій стабільний в роботі, має простий і зрозумілий інтерфейс, як на PC, так і на смартфонах.

Придбати реле для віддаленого керування фермами для майнінгу ви можете, скориставшись наступними посиланнями:

USR-R16-T Industrial Ethernet Network Relay 16 Channel Output Remote Control Switch with TCP/IP LAN Interface New - 62.86$, включно з доставкою в Україну

USR-R16-T Industrial Ethernet Network Relay 16 Channel Remote Control Switch with TCP Interface - 59.90$, включно з доставкою в Україну

Smart Home hotel CCTV Ethernet RJ45 LAN Network IP 16 Relay Board 16 Channel Remote Relay Switch controller module - 57.99$, включно з доставкою в Україну
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах