Біржа Bittrex зробила заяву по хардфорку Segwit2x

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex SegWit2x
149 переглядів
Біржа Bittrex зробила заяву про свої дії під час хардфорку Bitcoin, Segwit2x, який відбудеться в середині листопада на блоці 494 784.

Біржа обіцяє докласти всіх зусиль, щоб нарахувати клієнтам рівну кількість токенів CST в співвідношенні 1:1. Робота депозитів і виведення коштів будуть припинені приблизно за 24 години до хардфорку на блоці 494 640.

Якщо Bitcoin будуть відправлені на депозит після цього блоку, або будуть відправлені до, але не встигнуть отримати статус «в очікуванні», нарахування токенів не відбудеться.

Bittrex не підписувала Нью-Йоркську угоду і прагне залишатися нейтральною під час будь-якого форку. Наш пріоритет - це збереження коштів клієнтів


, - йдеться в повідомленні біржі.

Майбутній хардфорк розділив Bitcoin-спільноту і може привести до розколу ланцюга. Крім того, немає захисту від подвійного відтворення, тому біржа повинна буде вжити додаткових зусиль, щоб гарантувати збереження монет в обох мережах. У зв'язку з цим можливі затримки з роботою депозитів і виведенням коштів.


Якщо розкол мережі станеться, назва BTC залишатиметься за існуючою мережею Bitcoin з блоками по 1 Мб до тих пір, поки галузь не продемонструє явні переваги. Можливо, буде відкрита торгівля B2X.

Біржа Bittrex знаходиться на 13 місці серед найбільших Bitcoin-бірж світу. Добовий обсяг торгів на біржі становить $ 41,8 мільйона.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?