Біржа Bittrex зробила заяву по хардфорку Segwit2x

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex SegWit2x
366 переглядів
Біржа Bittrex зробила заяву про свої дії під час хардфорку Bitcoin, Segwit2x, який відбудеться в середині листопада на блоці 494 784.

Біржа обіцяє докласти всіх зусиль, щоб нарахувати клієнтам рівну кількість токенів CST в співвідношенні 1:1. Робота депозитів і виведення коштів будуть припинені приблизно за 24 години до хардфорку на блоці 494 640.

Якщо Bitcoin будуть відправлені на депозит після цього блоку, або будуть відправлені до, але не встигнуть отримати статус «в очікуванні», нарахування токенів не відбудеться.

Bittrex не підписувала Нью-Йоркську угоду і прагне залишатися нейтральною під час будь-якого форку. Наш пріоритет - це збереження коштів клієнтів


, - йдеться в повідомленні біржі.

Майбутній хардфорк розділив Bitcoin-спільноту і може привести до розколу ланцюга. Крім того, немає захисту від подвійного відтворення, тому біржа повинна буде вжити додаткових зусиль, щоб гарантувати збереження монет в обох мережах. У зв'язку з цим можливі затримки з роботою депозитів і виведенням коштів.


Якщо розкол мережі станеться, назва BTC залишатиметься за існуючою мережею Bitcoin з блоками по 1 Мб до тих пір, поки галузь не продемонструє явні переваги. Можливо, буде відкрита торгівля B2X.

Біржа Bittrex знаходиться на 13 місці серед найбільших Bitcoin-бірж світу. Добовий обсяг торгів на біржі становить $ 41,8 мільйона.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах