Стан Ethereum-гаманця Parity критичний

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum гаманець
178 переглядів
Ситуація після злому гаманця Parity сьогодні була названа критичною, це стосувалося насамперед вразливості бібліотеки контрактів з мультипідписами. Проблеми торкнулися користувачів, які створили гаманець з кількома підписами після 20 липня 2017 року.

Давайте повернемося до моменту 19 липня 2017 року, коли в рамках контракту вийшло доопрацювання, що призвело до оновлення всіх контрактів. Однак воно додало нові проблеми в код контракту, зробивши можливим трансформацію контракту бібліотеки Parity Wallet в звичайний гаманець з кількома підписами. Крім того, його власники отримали функцію контролю initWallet.

Здавалося б, проблема виникла випадково і сталося це 6 листопада 2017 року 2:33:47 PM + UTC, коли один користувач активував команду самознищення, видаливши бібліотечний код, в результаті чого, всі контракти з кількома підписами перестали працювати, оскільки їх логіка (функція, що змінює стан) перебувала всередині бібліотеки.

Це означає, що будь-хто, у кого є гаманець з мультипідписами Parity, створений після 20 липня 2017 року, в даний час не може ним користуватися. Все гаманці заморожені і кошти не можуть бути виведені через видалення бібліотеки.

Користувачі бурхливо відреагували на цей масштабний збій, Twitter рясніє повідомленнями обурених користувачів.

Один користувач навіть звернувся до Віталіка Бутеріна з запитанням, чи може черговий форк врятувати Parity. Це набагато крутіше, ніж DAO. Давайте допомагати друзям.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?