Titan Coin зібрав $ 500 тисяч за першу добу pre-ICO

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO Byteball Airdrop
220 переглядів
За першу добу pre-ICO (попереднє ICO) в Titan Coin було залучено півмільйона доларів, що означає виконання плану на 50%. Pre-ICO проводиться на платформі Byteball і триватиме до 4 грудня 2017 року. Ціна, запропонована інвесторам проекту: 1 Titan Coin = 0,001 GBYTE = 0,2 USD = 1 кг концентрату ільменіту. На початковій стадії пропонується продаж Titan Coin з додатковим бонусом до 75% від номінальної вартості. На наступних етапах ICO бонус від купівлі токену складе до 25% від номіналу.

Byteball є новим поколінням криптовалют на основі DAG - монети без блокчейну і майнінгу, з швидкими і незмінними транзакціями, які можна приховувати або підтверджувати за допомогою третьої сторони. Платформа була представлена в середині 2016 року - її ключовою особливістю є безоплатне нарахування токенів (Airdrop) поточним власникам байтів, останнє з яких пройшло 4 листопада 2017 року.

Pre-ICO триватиме до 4 грудня 2017 року, а основний етап ICO почнеться приблизно через два місяці після завершення попереднього продажу. Залучені кошти необхідні для створення високотехнологічного титанового виробництва на основі існуючої ресурсної бази Хвостосховища № 1 Златоустівського рудоуправління (селище Магнітка Кусінского району Челябінської області). На даному об'єкті міститься близько 2 450 000 тон відпрацьованих пісків.

Обсяг сировини, пропонований до продажу в рамках ICO, становить 100 000 тон (100 млн. Titan Coin). Компанія надає можливість купувати TiO2 зі знижкою в 15% від ринкової вартості в фіатних грошах. Зворотній викуп Titan Coin почнеться через 3 місяці після закінчення збору коштів. Щоквартальний зворотній викуп складе 10% Titan Coin. Також інвестори отримають право обміну токенів на відповідний обсяг ільменітового концентрату.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?