Потужність майнінгу в мережі Dash перевищила 1 Петахеш

CryptoExplorer         Немає коментарів         DASH майнінг
178 переглядів
Портал DashForceNews повідомив, що хешрейт в мережі Dash перевищив 1 Петахеш. Більшість аналітиків вважають, що це одна з ознак можливого зростання ціни на цю криптовалюту в найближчому майбутньому.

Протягом останніх місяців хешрейт в мережі Dash постійно зростає. На початку серпня 2017 середній показник хешрейту дорівнював 20 Терахешам, а до кінця місяця наблизився до 30. Приблизно в середині вересня хешрейт мережі різко виріс і середнє значення становило приблизно 40 Терахешів, а до кінця жовтня показник виріс уже в 10 раз.

Antminer D3 відповідає за зростання


Зростання хешрейту можна пояснити недавніми поставками майнера Antminer D3. Розроблений китайським майнінговим гігантом Bitmain, D3 Dash ASIC є потужним апаратом, який робить майнінг Dash набагато більш прибутковим. Bitmain реалізувала кілька партій цього майнера, а з середини вересня вони вже почали надходити до клієнтів.

Паралелі з видобутком Bitcoin в 2013 році


Ситуація, яку ми зараз спостерігаємо в мережі Dash, мережа Bitcoin вже пережила в 2013 році. Тоді, в середині вересня, хешрейт в мережі Bitcoin також перетнув позначку в 1 Петахеш. Ціна на Bitcoin в той час дорівнювала приблизно 130 доларам, що приблизно в половину менше поточної ціни на Dash. Однак протягом пари місяців ця ціна перевищила 1000 доларів.

Таке різке збільшення хешрейту в мережі говорить про серйозні інвестиції в цю криптовалюту з боку майнерів, так як майнінг-обладнання окупається протягом декількох місяців. А при поточних показниках хешрейту майнінг Dash перетворюється не в дуже прибуткове заняття, а точніше навіть в заняття з негативним прибутком. Багато з тих, хто інвестував в професійне обладнання для майнінгу сподіваються, що ціна на цю криптовалюту скоро зросте. Збільшення хешрейту дійсно можна вважати однією з ознак майбутнього зростання ціни. Але в будь-якому випадку, це всього лише один з індикаторів і для коректного прогнозу його недостатньо.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?