Гаманець Parity відкрив канали зв'язку для користувачів, чиї кошти заморожені в результаті вразливості

CryptoExplorer         Немає коментарів         гаманець Parity Ethereum
182 перегляди
Ethereum гаманець Parity відкрив нові канали зв'язку для користувачів, чиї кошти могли бути заморожені в результаті виявлення вразливості.

У Twitter опубліковано повідомлення розробників гаманця, де дається пояснення, що могло стати причиною блокування і дане посилання на сайт, призначений для перевірки доступності коштів користувачів, а також email-адреса для зв'язку з компанією.


В даний момент сайт містить дані 584 гаманців, що належать 573 користувачам, однак неясно, чи є ці значення остаточними. Parity заявляє про те, що нова вразливість була виявлена після усунення попередньої, яка призвела до крадіжки $ 30 млн з гаманців користувачів в липні.

На жаль, цей код містив ще одну вразливість, яка не була виявлена на той момент. Використовуючи її, можна було перетворити контракт бібліотеки Parity Wallet в звичайний гаманець з мультипідписом і таким чином стати його власником, викликавши функцію initWallet.


Людина, яка знайшла вразливість, використовувала вищеописаний сценарій, після чого видалила новий гаманець, повідомляє Parity, додаючи, що таке їх «поточне розуміння» ситуації.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що єдиним шляхом "звільнення" коштів користувачів, які оцінюються приблизно в $ 150 млн, може стати хардфорк Ethereum. На поточний момент інших пропозицій, які могли б вирішити проблему, не надходило.
0
Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?