Незважаючи на всі доводи, Segwit2X живий

CryptoExplorer         Немає коментарів         SegWit2x
540 переглядів
Заяви про смерть 2X сильно перебільшені. З таким висловлюванням виступила маловідома майнінгова група Bitpico. У яскравому повідомленні, яке поширювалося по електронній пошті, представник Bitpico стверджував, що контролює 30% хешрейту мережі і незалежно ні від чого вони здійснять форк B2X.

Зомбі-вилка так просто не помре


Повідомлення, розіслане Biptico, знову змусило говорити про те, що Segwit2x воскресне протягом декількох годин після похорону. В оригінальній заяві про припинення пропонованої вилки в мережі Bitcoin, підписаної Майком Белше і п'ятьма іншими основними прихильниками, однозначно сказано:

Ми припиняємо наші плани щодо майбутнього оновлення до 2 МБ.


Однак Bitpico вирішили проігнорувати це рішення, сказавши, що вони продовжать рух до хардфорку:

Відмова від складності зараз - це стратегія. Цікаво, чому 30% хешрейту мережі зникло? Це наші дії; майнерів, які хочуть завершити процес. Купка людей не може зупинити те, на що вони не впливають.


Зухвалість заяви привернула багато уваги і знову дала нове життя Segwit2x. Ретельніше знайомство з маловідомою групою Bitpico показує декілька дивних речей. Зокрема, їх претензії на контроль 30% хешрейту не підтверджуються.

Хто ж такі ці Bitpico?


Як тільки назва #BitPico почала поширюватися в Твіттері, їх існування було поставлене під сумнів. До вересня цього року свідоцтв про існування Bippico було мало і їхні заяви про володіння значною часткою хешрейту здаються несерйозними, якщо не сказати більше.


Незалежно від того, чим є Bitpico, не дивно, що вона в останню хвилину скасування Segwit2X знайшла як прихильників, так і супротивників. До останньої групи приєдналися трейдери, які сміливо взялися за ф'ючерси B2X. Ф'ючерси Segwit2X впали більше, ніж на 85% після звістки про те, що вилка була скасована. Для трейдерів, які довгий час займалися B2X, пропозиція Bitpico може дати надію на якусь компенсацію.

У той драматичний для Bitcoin день, заява Bitpico, опублікована з адреси Microsoft iCloud, додала ще один інтригуючий поворот. Після скасування Segwit2X численні біржі оголосили про те, що вони контролюють ситуацію, Coinbase запевнив, що «в найближчі дні вони будуть оновлювати інформацію».

У той час як переважна більшість користувачів Bitcoin-спільноти вітали відмову від Segwit2X, були і ті, хто сприйняв цю відмову як велику втрату. Швидше за все Bitpico тролили ситуацію, але одне можна сказати напевно: вони не останні, хто спробує реанімувати хардфорк.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах