ICO фонди - серед заморожених мільйонів, в гаманцях Parity

CryptoExplorer         Немає коментарів         Parity гаманець ICO
214 переглядів
Деякі помітні емітенти токенів відчули вплив вразливості в програмному забезпеченні Ethereum-гаманців, яке було виявлено на цьому тижні. Після того, як розробник натрапив на помилку - «випадково» видаливши бібліотеку кодів для гаманця Parity, тим самим заморозивши ефіру на суму понад $ 152 млн., з'явилися кілька блокчейн ICO-стартапів і проектів з відкритим вихідним кодом, які заявляють, що власне на них суттєво вплинула відмова програмного забезпечення.

Подія привернула значну увагу до британського виробника програмного забезпечення Parity Technologies, також враховуючи, що через вразливості, допущені компанією, в липневому хакінгу було викрадено $ 30 млн. в ETH.

Крім того, подія сталася в той час, коли сам Ethereum привертає значну увагу, приводячи в рух близько 10 000 ICO-проектів, 13 з яких зуміли залучити не менше $ 100 млн.

Одна з цих 13-ти компаній - платформа оперативної сумісності Polkadot, яка залучила понад $ 145 млн. в результаті продажу токенів минулого місяця, а в даний час змушена мати справу з $ 98 млн. своїх ефірних засобів, частина яких була заблокована в Parity. У повідомленні в блозі фонду Web3, що стоїть за проектом Polkadot, йдеться, що вся робота буде продовжуватися незалежно від заморожених коштів.

Згідно з повідомленням, внаслідок того, що гаманець, у якому знаходилися ICO-вклади, був зачеплений вищезгаданим інцидентом, «він не відображає весь обсяг коштів компанії»:

Можливість розробляти Polkadot і наші плани, відповідно до розкладу, незачеплені.


Ще один емітент ICO, на якого вплинув інцидент з Ethereum, але який не зупиняється, - це Iconomi, платформа управління цифровими активами, яка залучила понад $ 10 млн. від продажу токенів у вересні.

Згідно Etherscan, заморожений гаманець Iconomi містить близько $ 34 млн. Однак компанія написала в блозі, що гаманець містить тільки активи компанії, а не кошти клієнтів.

Всі цифрові дані користувачів, що зберігаються на платформі, повністю безпечні, а функціонування платформи не порушено


, - йдеться в повідомленні.

Musiconomi, компанія, що одержала найменше фінансування ICO, публічно оголосила, що вона зачеплена інцидентом і у неї тепер близько $ 4,8 млн. заморожених коштів в Parity. Проект ще не опублікував відповідної заяви.

Тим часом, в соціальних мережах, члени команди Parity закликали тих, кого зачепив інцидент, зв'язатися з ними. Фірма також створила спеціальний веб-сайт, який дозволяє користувачам швидко дізнатися, чи є їх гаманець замороженим. В даний час встановлено, що близько 600 гаманців заморожені в результаті інциденту.
0
Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?