Що можна купити за ціною одного токена

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Ethereum Bitcoin Cash NEO Monero Zcash
302 перегляди
Видання Insider продовжує розбиратися, що представляють собою криптовалюти, порівнюючи їх ціни з вартістю звичайних речей. Криптовалюти ще не стали повсякденним засобом платежу: зараз Bitcoin-ом можна розплатитися, в основному, в японських магазинах, а також на деяких сайтах. Чи вдасться криптовалютам набути поширення нарівні з доларами і євро, поки не ясно. Але якщо уявити, що це сталося, ось що можна було б купити за деякі з популярних монет.

Bitcoin (7200$)


Bitcoin-у в цьому році довелося пережити багато чого: від заборони в Китаї до двох форків з інтервалом всього в два місяці. Проте, криптовалюта з початку року подорожчала більше, ніж в 7 разів. Якщо ви зекономили на коротку відпустку під час новорічних канікул і замість цього купили один Bitcoin, зараз ви можете собі дозволити недорогий автомобіль. Наприклад, Renault Logan II.

Ethereum (320$)


Ефір з початку року злетів приблизно на 3500%. Якщо ви не випили кілька чашок кави в Starbucks в грудні минулого року, а замість цього купили пару монет Ethereum, продавши їх зараз, ви можете потішити себе короткою відпусткою і провести ніч в 4-х зірковому готелі у Парижі.

Bitcoin Cash (630$)


Bitcoin Cash міг дістатися вам безкоштовно, якщо під час хардфорку на початку серпня у вас на рахунку були Bitcoin-и. Якщо їх була хоча б пара, ви зможете дозволити собі і iPhone 7 128Gb.

NEO (32$)


NEO іноді називають китайським аналогом Ethereum. На початку року токен коштував всього кілька центів, але з тих пір йому вдалося подорожчати майже в 300 разів. Це приблизна вартість блюда з морепродуктів на ринку Бокерія у Барселоні.

Monero (115$)


Вважається, що криптовалюта Monero користується популярністю у тих, кому є що приховувати, адже вона забезпечує конфіденційність транзакцій набагато краще, ніж Bitcoin. Попит на таємні транзакції оцінити складно, але очевидно, що за темпами зростання Monero помітно відстає від найбільших криптовалют, з початку року токенові вдалося подорожчати всього в 10 разів. Це вартість квитка у американський Діснейленд.

Zcash (250$)


Zcash змагається з Monero за титул конфіденційної криптовалюти, але, навіть у порівнянні з нею, справи йдуть не дуже вражаюче. Токен подорожчав в п'ять разів з початку року - це все ще приголомшливі темпи зростання, в порівнянні з ринком акцій, але на тлі Ethereum і Bitcoin вони явно не вражають. Це приблизно вартість годинника Seiko Men's SKX175 Stainless Steel Automatic Dive Watch.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах