Оголошена дата запуску Bitcoin Gold

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold
259 переглядів
Розробники Bitcoin Gold офіційно повідомила дату і час запуску основної мережі проекту. Відбудеться це в неділю, 12 листопада, о 07:00 UTC (10:00 за Києвом).


Як говориться в блозі проекту, з запуском основної мережі буде дано посилання на скачування клієнта повної ноди Bitcoin Gold, запрацює блокчейн, BTG-пули і користувачі по всьому світу почнуть майнінг блоків, а гаманці і біржі, як тільки будуть готові, зможуть приймати депозити, виводити кошти і здійснювати трейдинг.

Спочатку в дорожній мапі Bitcoin Gold було зазначено, що проект має намір запустити основну мережу і надати можливість майнінгу нової криптовалюти 1 листопада, однак згодом терміни були перенесені.

Раніше розробники проекту оголосили про додавання захисту від повторного відтворення транзакцій, що допоможе запобігти дублюванню транзакцій в мережі оригінального Bitcoin. Також був реалізований алгоритм перерахунку складності, доданий унікальний формат адрес, запущена публічна тестова мережа і оглядач блоків.

Запланований хардфорк Bitcoin Gold відбувся 24 жовтня, коли на блоці 491 407 був зроблений знімок блокчейну Bitcoin.

За заявою представників Bitcoin Gold, проект націлений на створення по-справжньому «децентралізованого Bitcoin». Стверджується, що завдяки використанню алгоритму Equihash, що дозволяє простіше добувати Bitcoin-и за допомогою графічних карт, майнінг стане доступний більшій кількості учасників, а вплив великих компаній буде, відповідно, знижено.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?