Як скасування Segwit2x зіграло на руку Bitcoin Cash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
402 перегляди
Учасники ринку очікували, що після скасування хардфорку Segwit2x гроші перетечуть з Bitcoin в альткойни. Замість цього весь ринок альткойнів, схоже, скотився разом з Bitcoin-ом, а Bitcoin Cash злетів на 55%, що склало $ 992.

Bitcoin потягнув крипто-ринок вниз


Згідно з публікацією Cointelegraph, прихильники альткойнів сподівалися, що скасування в листопаді хардфорку Bitcoin Segwit2X призведе до підвищення цін на альткойни, але, на жаль, помилилися. Падіння цін на Bitcoin (зниження на $ 1300 за останні два дні) супроводжувалося зниженням більшості альткойнів. З 40 кращих криптовалют за останні 24 години прибуток за ринковою капіталізацією показали тільки Bitcoin Cash, Ethereum Classic і Dash. Короткострокові Bitcoin-інвестори і довгострокові в альткойни, виявилися правими тільки наполовину.

Розкол на два табори

Розкол в спільноті Bitcoin трапився задовго до того, як був створений Bitcoin Cash і пішла мова про Segwit2X. Спільнота також розділилася на думці на тих, хто вважає, що невеликі блоки необхідні для підтримки децентралізації, і тих, хто переконаний, що для масштабування Bitcoin необхідні збільшені блоки.

Прихильники збільшення блоків, схоже, розділилися на два табори. Прихильники Bitcoin покладали надії на реалізацію Segwit2X і збільшення розміру блоку до 2 МБ. Зі скасуванням Segwit2X, клан Bitcoin Cash, схоже, посилився, збільшуючи його ціну.

У Твіттері Vinny Lingham так прокоментував ситуацію:

Занадто рано говорити, але @adam3us & @eric_lombrozo рекомендував всім, хто не підтримував масштабування x2, перейти на Bitcoin Cash. Я думаю, зараз це і відбувається ...


З нуля до $ 16 млрд за три місяці


Bitcoin Cash був створений 1 серпня, за останні три місяці його ринкова капіталізація збільшилася до $ 16 млрд. Зараз вона перевершує Twitter з його ринковою капіталізацією в $ 15 млрд. Після першого падіння Bitcoin Cash швидко відновився і, здається, об'єднав тих, хто виступає за масштабування Bitcoin за допомогою збільшення блоків. Капіталізація Bitcoin Cash прямує до показників Ethereum, що становлять $ 28 млрд. Прихильники Ethereum сподівалися, що ефір наздожене Bitcoin за ринковою капіталізацією, тепер їм доводиться побоюватися конкуренції з боку Bitcoin Cash.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах