Bitcoin відхилив блоки 2MB, Dash готується до їх реалізації

CryptoExplorer         Немає коментарів         DASH
393 перегляди
На початку 2016 року в мережі Dash відбулося голосування, на якому було прийнято практично одностайне рішення збільшити розмір блоків до 2 Мб. Багато аналітиків тоді розцінили це як спосіб привернути увагу, так як тоді розробники сфокусувалися абсолютно на інших завданнях. Однак, після випуску Dash версії 12.2, розробники цілком можуть зайнятися вже і цим завданням.

Оновлення версії 12.2 - це ще один крок на шляху до так званої Dash Evolution. План, завдяки якому використання криптовалюти має стати настільки простим, щоб навіть наші бабусі і дідусі змогли нею скористатися.

Найбільш помітні зміни, які містить в собі це оновлення наступні:

  • Реалізація DIP0001 (яка є оновленням блоку 2 МБ);
  • Зниження плати за транзакцію в 10 разів (активується за допомогою активації DIP0001);
  • Усунення вразливості InstantSend (активується при підтвердженні DIP0001);
  • Покращення PrivateSend, яке повинно дозволити користувачеві отримувати змішані кошти набагато швидше;
  • Різні зміни RPC;
  • Безліч backports від Bitcoin Core і рефакторинг власного коду, який повинен підвищити продуктивність і зробити код більш надійним і більш простим;
  • Експериментальний гаманець HD з підтримкою BIP39 / BIP44.

Не вимагається?

Звичайно, необхідність в блоку більшого розміру в мережі Dash поки немає. Проте, це є частиною плану з поліпшення масштабування в мережі, який на початку цього року озвучив Еван Даффілд. Він оголосив, що завдяки використанню спеціального обладнання Dash створить мережу, яка може масштабуватися до великої кількості транзакцій, використовуючи блоки великого розміру.

Багато провідних проектів вважають, що масштабування в мережі неможливе. Це просто тому, що вони не вивчали альтернативні архітектури P2P для підвищення продуктивності. Ми маємо намір показати, що така потужна архітектура другого рівня як мастерноди може зробити для такого проекту як Dash.

Шлях Bitcoin... і Ethereum

Після того, як стало остаточно відомо, що хардфорк SegWit2x не відбудеться, стало ясно, що основні надії покладаються на рішення, які дозволять вирішити цю проблему поза мережею, наприклад, Lightning Network. Цей проект створює платіжні канали між двома учасниками мережі, завдяки якому вони можуть обмінюватися платежами безпосередньо.

Наприклад, якщо Тарас перерахує Надії 1 BTC, а пізніше перерахує ще два, а потім ще 1,5 BTC, то зараз це виглядає як 3 транзакції, а в разі використання Lightning Network в мережу потрапить тільки одна транзакція на загальну суму 4,5 BTC, відправлених від Тараса до Надії.

Критики вважають, що ця система може бути зовсім незатребуваною і, крім того, таке рішення не дуже вкладається в характер Bitcoin мережі, яка є децентралізованою за своєю суттю.

Криптовалюта номер два, Ethereum також збирається використовувати аналогічне рішення відоме під назвою Raiden Network.

Spork

У той час як в спільноті Bitcoin намагаються максимально уникати всіляких форків, Dash навпаки відмінно з ними працює. Ключем до стратегії відновлення Dash є «spork» - механізм, який дозволяє відключати частини оновлення, якщо в мережі виникає проблема.

Як краще?

Поки невідомо яка з мереж впорається з проблемою масштабованості краще за інших: Bitcoin, Ethereum або Dash? Обидва методи, «платіжних каналів» і «блоків більшого розміру", мають своїх прихильників і супротивників. Однак напевно ніхто не зможе сказати яке рішення виграє, можливо, що взагалі з'явиться якесь третє, про яке ми зараз навіть не підозрюємо.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах