Топ 3 альткойн бірж: плюси та мінуси

CryptoExplorer         Немає коментарів         Poloniex, LiveCoin, Bittrex
534 перегляди
Альткойни (узагальнена назва всіх криптовалют, крім Bitcoin) стали предметом обожнювання для криптовалютних трейдерів по всьому світу. Ринок альткойнів сповнений багатообіцяючих монет - тих, які мають бездоганну ділову репутацію, так і нових, чисто шахрайських. Це ринок, який може дати комусь цілий статок, при цьому залишивши іншого учасника без копійки.

Біржі альткойнів несподівано виникають як гриби після літнього дощу і це, в основному, пояснюється необхідністю диверсифікації інвестицій в альткойни. Після фіаско біржі Mt.Gox всі учасники, зі зрозумілих причин, ведуть себе дуже обережно.

Крах біржі Cryptsy ще більше погіршив ситуацію. Після двох років роботи, зазначених численними технічними збоями і непопулярною адміністративною політикою, біржа прийшла в остаточний занепад після злому, в результаті якого було вкрадено $ 7,5 млн. Судовий розгляд показав, що власник біржі сам поцупив ці гроші.

Навіть будучи обережним і уважним, можна наштовхнутися на шахрайські біржі альткойнів. Через це більшість трейдерів намагаються працювати з найнадійнішими біржами. Ось топ 3 найпопулярніших з них.

Poloniex


Poloniex (Polo), мабуть, найвідоміша серед альткойн бірж. Вона пропонує велику кількість обмінних пар криптовалют, тому досвідчений трейдер в найкоротші терміни може вибрати ті пари, з якими він буде працювати.



Реєстрація в Poloniex схожа на реєстрацію на багатьох подібних сайтах і не дозволяє миттєву реєстрацію через соцмережі. Як і на інших онлайн-торговельних платформах, новий користувач повинен пройти два рівні перевірки. Подолання першого рівню дає можливість виведення коштів до $ 2000 на день. Надавши додаткову особисту інформацію, таку як ID та домашню адресу, користувач може збільшити цей ліміт до $ 25000. Щоб вивести суму вище $ 25000, користувач повинен зв'язатися з командою техпідтримки.

Техпідтримка доступна по електронній пошті, в тікет або в прямому чаті. Останній спосіб зв'язку, можливо, найкращий для отримання швидких відповідей на запитання. Але модератори відповідають не відразу, і деякі користувачі скаржаться, що відповідей недостатньо.

Веб-сайт пропонує двофакторну авторизацію, як і на інших онлайн-біржах.

Примітно те, що Poloniex не займається фіатнимі валютами. Курс долара США, за яким працює біржа, фактично прив'язаний до альткойну Tether, який завжди коштує 1 долар. Дана проблема часто призводить до плутанини новачків, які намагаються вивести з біржі фіатні кошти.


Іншим помітним недоліком є те, що в Poloniex немає мобільних додатків, хоча замість цього є версія мобільного браузера. Раніше повідомлялося, що існує додаток Google Play для Android, проте він не має прив'язки до біржі і тому вважається небезпечним.

Веб-сайт біржі великий у порівнянні з іншими біржами, і він працює більш повільно. Є повідомлення користувачів про те, що браузер зависає, якщо одночасно відкрити кілька вкладок.

Незважаючи на загальну хорошу репутацію біржі, її часто звинувачували в незначних маніпуляціях, таких як контрольовані і попередньо встановлені «пампи і дампи», а також у втручанні в поставки Ethereum Classic. Крім того, на Poloniex часто відбуваються DDoS-атаки, а клієнти часто отримують фішингові електронні листи.

Висновок: в цілому Poloniex - відмінна біржа для тих, кому цікава торгівля альткойнами.

LiveCoin


LiveCoin НЕ зосереджений на будь-якій частини світу, проте підтримує виведення коштів в парах «BTC - USD» і «BTC - EUR». Тому біржею найбільше цікавляться ті, хто займається фіатнимі валютами. Однак і альткойнів на платформі ви знайдете в повному достатку.


Біржа вимагає, щоб ті, хто використовує банківські перекази для депозитів, проходили спеціальну верифікацію через службу підтримки. Для всіх інших випадків додаткова перевірка не потрібна. Сервіс також пропонує двофакторну ідентифікацію - при вході і при виведенні коштів (як і у всіх торгових платформах). Додатково можуть бути включені і повідомлення на мобільний телефон клієнта. На відміну від Poloniex, в LiveCoin немає обмежень на виведення коштів.

Як і в більшості інших бірж, в LiveCoin використовуються стандартні і лімітні ордери. Але особливістю LiveCoin є відкладені ордери, які, по суті, повинні активуватися тільки після того, як ціна обраної валюти досягне значення, встановленого трейдером. Фактично, якщо ніхто не побачив цей ордер за встановленою ціною, то він не може рухатися на ринку.


Ще одна помітна особливість LiveCoin полягає в тому, що біржа пропонує пари «фіатна валюта - альткойн», чого не вистачає більшості інших бірж. Це усуває необхідність покупки біткойна за фіатні кошти, а потім альткойнів за біткойни, при цьому двічі заплативши транзакційні збори.

На відміну від деяких інших бірж, група підтримки LiveCoin відповідає швидко і професійно. Крім того, команда підтримує розділ FAQ в Bitcointalk, де кожен може задати свої запитання.

Інтерфейс досить зручний, і біржа відмінно працює на мобільних браузерах. На жаль, як і в Poloniex, у біржі немає додатків для iOS і Android. Інший недолік LiveCoin полягає в тому, що деякі з альткойнів біржі мають погану ліквідність.

Висновок: як для професійних альткойн-трейдерів, так і для любителів, LiveCoin може стати відмінною біржею, де є корисні і унікальні функції.

Bittrex


Bittrex працює з 2015 року і має тисячі криптовалютних пар для трейдингу, двофакторну авторизацію і «холодне зберігання» для більшості призначених для користувача активів (з метою захисту від можливих збоїв системи).


Можливо, біржа - одна з найбезпечніших платформ для онлайн-трейдингу, оскільки її творці пишаються тим, що є «фанатами безпеки». Проте, реєстрація на біржі може налякати прихильників конфіденційності через ті ж міркування безпеки, так як новий користувач повинен вказати свої повне ім'я (ПІБ), дату народження, країну, адресу та ін.

З тих ж міркувань безпеки неможливо вивести кошти протягом 24 годин після зміни гасла, і без двофакторної авторизації сума буде обмежена до 1 BTC на день.

Навіть при таких заходах безпеки є скарги від користувачів. Вони скаржаться, що єдина мова інтерфейсу - це англійська. Користувачі також повідомляють, що технічна підтримка біржі залишає бажати кращого, що скарги не розглядаються протягом тривалого часу. Крім того, деякі користувачі звинувачують біржу в непрозорій політиці та проблемами з виведенням коштів.


Біржа діє як гаманець і торгова платформа одночасно, що в поєднанні із заходами безпеки можна розглядати як досить зручний сервіс, де ризики мінімізовані.

Bittrex може виявитися найкращим рішенням для тих, кому безпека важливіша зручностей. Оскільки верифікація займає багато часу, техпідтримка, в цілому, видається млявою. При цьому безпека облікових записів користувачів також не піддається похвалі. Слід зауважити, що при зломі користувацьких облікових даних Bittrex в 2016 році були скомпрометовані тільки ті облікові записи, які не включали двофакторну перевірку.

Висновок: не дивлячись на те, що Bittrex, в цілому, є однією з кращих криптовалютних бірж, вона як і раніше потребує покращень.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?