Що таке Binary-Chain?

CryptoExplorer         Немає коментарів         VeriCoin Verium
324 перегляди
Сьогодні є багато причин для того, щоб пильно стежити за альтернативними криптовалютами. Не тільки тому, що ці нові монети можуть нести в собі величезний потенціал, але і з-за розробки і технологій, які стоять за ними. Наприклад, Binary-Chain, можна вважати досить унікальним блокчейн-протоколом. Буде цікаво подивитися, як новий протокол покаже себе в довгостроковій перспективі. На даний момент технологія задіяна в VeriCoin і Verium, хоча можливо вже в недалекому майбутньому ми побачимо, як її приймуть і інші альткойни.

Binary-Chain змінить правила гри


У світі вже багато різних типів блокчейн-технологій. До сих пір всі вони формувалися навколо відносно ідентичних завдань і ідей. Вже з самого початку стало зрозуміло, що Binary-Chain відрізняється, хоч і підпадає під категорію венчурних активів. Якщо точніше, то ми ще не зустрічали подвійний блокчейн-протокол, що зв'язує цифрову валюту з цифровим резервом.

Користувачі такої гібридної системи отримають переваги у вигляді швидких транзакцій, додаткової безпеки і мінімуму проблем, пов'язаних з масштабованістю. Саме останній пункт привертає до себе найбільше уваги, так як масштабованість, як і раніше, залишається однією з головних проблем в криптовалютному світі. Таким чином, має сенс пов'язати цифрові валюти і резерви, хоча тут легше сказати, ніж зробити. За замовчуванням, довіри не буде ні до одного цифрового резерву, незалежно від того, з чим він пов'язаний.

Одне з обмежень криптовалют в сьогоднішньому форматі полягає в тому, що ці валюти не можуть бути швидкими, і в той же час нести велику цінність. Криптовалюти волатильні по природі, навіть ті, у яких не виникає проблем із затримками транзакцій. Хоча більшість валют працюють над тим, щоб позбутися від цих проблем, завдання це дуже складне. Поки рішення на кшталт Bitcoin Lightning Network не стануть нормою, завжди буде існувати ймовірність затримки транзакцій.

Нам ще належить дізнатися, чи стане Binary-Chain рішенням всіх цих проблем. Тут система подвійного блокчейну несе цілком обгрунтований сенс. Нам дійсно необхідно вкластися в вдосконалення комплементарних технологій для прискорення транзакцій. Досить цікавим є те, що цей протокол використовує Proof-of-Stake-Time і Proof-of-Work-Time, що дозволяє створити більш захищений і зручний протокол блокчейну. Скорочення часу транзакцій до 30 секунд в разі VeriCoin і до 1-3 хвилин для Verium, відмінно демонструє можливі переваги.

У той же час, використання двох різних блокчейнів, пов'язаних один з одним, може позитивно позначитися на децентралізації в цілому. І хоча нам ще належить дізнатися, що з цього вийде, сама ідея виразно відкриває нам безліч нових можливостей. До того ж, маючи два блокчейни, що живлять новий протокол, дозволить нам серйозно поліпшити ситуацію з незмінюваністю всього того, що зустрічалося в нашому світі. Цей аспект стає все більш важливим в світі цифрових грошей.

Крім того, Binary-Chain буде вигідний майнерам. Всі, хто майнять VeriCoin, зможуть отримувати Verium, відповідно отримуючи перевагу від більш високих комісій. Саму валюту Verium можна майнити за допомогою CPU, що робить її привабливою для новачків у сфері криптовалют. І, швидше за все, в подальшій перспективі можна очікувати і переплетення цих двох блокчейнів. За цією історією дійсно варто стежити, навіть незважаючи на те, що жодна з цих валют не взяла на себе хоча б якусь істотну частку ринку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах