Bitcoin Cash: хаос в очікуванні хардфорку

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
317 переглядів
Сьогодні, 13 листопада, має відбутися хардфорк Bitcoin Cash, імовірно це станеться о 19.06 GMT (21.06 за киівським часом).

Він полягатиме в оновленні протоколу і не призведе до поділу блокчейну і появи нової монети. Активація нових правил консенсусу запланована після тимчасової мітки 1510600000.

На даний момент, за даними Coinmarketcap, середньозважений курс Bitcoin Cash коливається близько $ 1262, втративши приблизно 38% за останню добу.

Вранці 12 листопада його курс досяг свого максимуму в $ 2477, а загальна ринкова капіталізація зросла до $ 40 мільярдів, потіснивши Ethereum з другого місця серед найбільших криптовалют.

Зараз капіталізація Bitcoin Cash перевищує $ 21 млрд, зберігаючи за «альтернативним Bitcoin» третє місце. Курс Bitcoin коливається в районі $ 6245, додавши 4,26% за добу після різкого падіння до $ 5519 вранці 12 листопада. Капіталізація становить $ 103 мільярди.

Різкий стрибок Bitcoin Cash викликав неоднозначну реакцію в криптовалютних колах. Зокрема, співзасновник Ethereum, Віталік Бутерін, на своїй сторінці в твіттері привітав Роджера Вера і Джихана Ву з досягнутим успіхом.

А Джек Ляо, голова майнінгової фірми LightningASIC, вельми критично відгукнувся про можливості реального інтересу інвесторів до проекту Bitcoin Cash, назвавши таку ідею «повною нісенітницею».

У тому ж дусі висловився і один з найбільших китайських трейдерів Джао Донг. Він назвав таку зміну ціни Bitcoin Cash результатом маніпуляцій майнерів і інвесторів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах