CoinCheckup - аналіз криптовалют і інвестиційна статистика

CryptoExplorer         Немає коментарів    
287 переглядів
CoinCheckup - це цікавий веб-сайт, який допоможе вам краще вивчити різні альткойни. Сайт містить набагато більше даних, ніж просто базова інформація про криптовалюти і їх поточної ринкової капіталізації.


В даний час на сайті розміщена інформація про 430 різних альткойнів, за допомогою якої ви можете ознайомитися з їх ринковою капіталізацією, а крім цього отримати ще більше інформації завдяки фундаментальному і інвестиційного аналізу монет.

На веб сайті також публікуються певні прогнози цін на основі ринкових шаблонів зростання, які стануть у пригоді, навіть, якщо ви вже знайомі з тієї чи іншою криптовалютою. Вся інформація доступна у вигляді простого і мінімалістичного інтерфейсу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?