MkxMiner - новий оптимізований Lyra2rev2 майнер c Asm-ядром для відеокарт AMD

CryptoExplorer         Немає коментарів         майнінг відеокарта AMD MkxMiner
265 переглядів
Вийшов новий майнер для алгоритму Lyra2rev2 з закритим вихідним кодом, який працює з відеокартами від AMD. Майнер MkxMiner повинен підвищити продуктивність майнінгу для власників відеокарт від AMD, до такого ж рівню як і у майніг-рігів на базі відеокарт Nvidia.

MkxMiner сумісний з новітніми графічними процесорами AMD, такими як Radeon серії 200 або новішими, включаючи підтримку останніх GPU Vega (для Vega поки немає ASM-ядер). Для тих GPU, для яких в комплекті є ASM-ядра, продуктивність видобутку буде дійсно хороша.

На перший погляд програма-майнер MkxMiner є відмінним рішенням, однак на даний момент є деякі обмеження, наприклад можливість роботи тільки з мультипулом NiceHash (підтримка інших пулів буде доступна пізніше). Також відсутня інформація про те, яка комісія розробника, що включена в даний майнер, який поставляється з закритим вихідним кодом.

На даний момент доступний тільки виконавчий файл майнера для Windows, але найближчим часом повинна з'явитися версія майнера і під Linux.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?