Nvidia ccMiner форк з підтримкою KeccakC для видобутку CreativeCoin (CREA)

CryptoExplorer         Немає коментарів         Nvidia ccMiner CreativeCoin відеокарта майнінг
235 переглядів
Представляємо вашій увазі форк ccMiner на основі коду alexis78, але з підтримкою нового алгоритму KeccakC (вихідний код), який використовується для видобутку CreativeCoin (CREA). KeccakC - це трохи змінений алгоритм Keccak, для видобутку на якому потрібно і модифікований майнер.

Тому, якщо вас цікавить видобуток CreativeCoin (CREA) - то вам потрібно використовувати саме його. Якщо ж вас цікавить форк sgminer, який підтримує новий алгоритм KeccakC, то ви зможете знайти його виконавчий файл для Windows на офіційному сайті проекту (вихідний код).

Був скомпільований 32-бітний виконавчий файл ccMiner fork від cornz з підтримкою KeccakC для Windows, оскільки цього просили численні користувачі мережі, який ви можете завантажити за посиланням нижче.

Файл скомпільовано з допомогою Visual Studio 2013 і CUDA 7.5; підтримує графічні процесори Nvidia Maxwell і Pascal (Compute5 або новіше). Продуктивність яку ми бачимо при використанні цього майнера, аналогічна продуктивності відеокарт на оригінальному алгоритмі Keccak.

Знову ж таки, зверніть увагу на те, що Keccak і KeccakC не сумісні і вам буде потрібно використовувати різні версії програм-майнерів для кожного з цих алгоритмів, в залежності від того, який альткойн ви хочете добувати.


Скачати ccMiner 32-bit Windows binary з підтримкою KeccakC
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?