Анонсовано перший ASIC-майнер для видобутку Decred (DCR) - Obelisk DCR1

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC Decred майнінг
231 перегляд
Можливо ви пам'ятаєте, що ще в червні Sia оголосили про свої плани по розробці спеціалізованого ASIC-майнера для видобутку SiaCoin під назвою Obelisk SC1, здатного видавати хешрейт порядку 300+ GH/sec на цьому алгоритмі при енергоспоживанні менше 500 Ват.

З огляду на те, що в Decred використовується дуже схожий алгоритм майнінгу, що і при видобутку SC (SiaCoin), обидва цих алгоритми є варіаціями алгоритму Blake, компанія так само вирішила розробити і ASIC-майнер для видобутку Decred. Obelisk DCR1 буде показувати продуктивність на рівні 475 GH/sec при енергоспоживанні 500 Ват. Обидва ці ASIC-майнери з'являться в продажу одночасно.

На даний момент анонсована попередня продаж першої партії з 4000 пристроїв Obelisk DCR1, а також попередня продаж Obelisk SC1. Обидві попередні продажі будуть запущені не пізніше 24 листопада, з попередньої датою відправлення до 30 червня 2018. Обидва майнери, як Obelisk DCR1, так і Obelisk SC1 будуть доступні за ціною $ 2499 і матимуть 6-тижневий ексклюзивний період видобутку і купон на $ 250 (за одиницю) для подальших покупок продуктів компанії, в якості бонусів.

Оскільки це тільки попередні продажі товару, який все ще перебуває в стадії розробки, ми радимо вам бути гранично обережними, так як в цій справі ніхто не застрахований від шахрайства та порожніх обіцянок. Ми нічого не маємо проти компанії Obelisk і, як видається, вони мають згуртовану команду, яка зараз займається розробкою, ми просто закликаємо вас бути обережнішими, тому, що це тільки попереднє замовлення продукту, який ще не розроблений до кінця і кінцевий пристрій (якщо він, звичайно, в результаті з'явиться) може мати характеристики, що відрізняються від заявлених розробниками.

Якщо в другій половині наступного року Sia зуміє виконати свої обіцянки, що стосуються майнерів Obelisk ASIC для SiaCoin і Decred, вони можуть значно змінити ринок видобутку цих криптовалют. Поки не ясно як це зможе вплинути на на використання послуг файлового хостингу на основі токенів SiaCoin, оскільки SC - це більше, ніж просто альткойн, в той час як Decred є скоріше традиційною криптовалютою.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?