Китайським майнерам вимикають електропостачання

CryptoExplorer         Немає коментарів         Китай майнінг
1 263 перегляди
Пристрасті по забороні ICO і криптовалют в Китаї вже трохи вляглися. З моменту так званого China Ban, коли фінансовий регулятор Китаю заборонив проведення ICO і декількох криптовалютних бірж, пройшло кілька місяців. Як зазначалося, ці заходи не стосувалися майнінгу криптовалют.

Тим більше несподіваною стала новина про нову атаку на криптовалюти в Китаї, в цей раз вже на майнінг.

14 листопада портал Tencent Finance повідомив, що Сичуаньська електромережева компанія випустила циркуляр, в якому використання електроенергії для майнінгу біткойнів вважається незаконним. Відповідно до нового розпорядження, майнери повинні припинити видобуток біткойнів, в іншому випадку вони будуть відключені від енергомережі.

Майнінгові ферми, розташовані у Внутрішній Монголії і Сичуані, користуючись багатими енергетичними ресурсами регіону, є найбільшими в світі і мають монополію на видобуток Bitcoin.

Один з власників ферм заявив Tencent Finance:

У провінції Сичуань найбільший обсяг водних ресурсів в країні, тут є тисячі великих і малих гідроелектростанцій з надлишковою потужністю. Надлишки використовувалися для Bitcoin ферм з величезною вигодою для гідроелектростанцій.


З чим пов'язана така заборона і як вона вплине на галузь, поки неясно. Але в мережі вже йде обговорення, і ряд експертів, наприклад, WhalePanda, вважає, що ця заборона, насамперед, негативно позначиться на Bitcoin Cash, так як потужності їх майнерів (Bitmain) зосереджені якраз у Внутрішній Монголії.


0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах