Китайським майнерам вимикають електропостачання

CryptoExplorer         Немає коментарів         Китай майнінг
988 переглядів
Пристрасті по забороні ICO і криптовалют в Китаї вже трохи вляглися. З моменту так званого China Ban, коли фінансовий регулятор Китаю заборонив проведення ICO і декількох криптовалютних бірж, пройшло кілька місяців. Як зазначалося, ці заходи не стосувалися майнінгу криптовалют.

Тим більше несподіваною стала новина про нову атаку на криптовалюти в Китаї, в цей раз вже на майнінг.

14 листопада портал Tencent Finance повідомив, що Сичуаньська електромережева компанія випустила циркуляр, в якому використання електроенергії для майнінгу біткойнів вважається незаконним. Відповідно до нового розпорядження, майнери повинні припинити видобуток біткойнів, в іншому випадку вони будуть відключені від енергомережі.

Майнінгові ферми, розташовані у Внутрішній Монголії і Сичуані, користуючись багатими енергетичними ресурсами регіону, є найбільшими в світі і мають монополію на видобуток Bitcoin.

Один з власників ферм заявив Tencent Finance:

У провінції Сичуань найбільший обсяг водних ресурсів в країні, тут є тисячі великих і малих гідроелектростанцій з надлишковою потужністю. Надлишки використовувалися для Bitcoin ферм з величезною вигодою для гідроелектростанцій.


З чим пов'язана така заборона і як вона вплине на галузь, поки неясно. Але в мережі вже йде обговорення, і ряд експертів, наприклад, WhalePanda, вважає, що ця заборона, насамперед, негативно позначиться на Bitcoin Cash, так як потужності їх майнерів (Bitmain) зосереджені якраз у Внутрішній Монголії.


0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?