Ціна Ethereum побила новий рекорд в $ 238

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
309 переглядів
Ціна Ethereum - токена, що лежить в основі блокчейну Ethereum, сьогодні досягла нового рекордного рівню. За даними CoinMarketCap, вартість ефіру зросла до $ 236,97 приблизно о 12:15 за всесвітнім часом, збільшившись більш, ніж на 35% за добу. Далі ціна трохи знизилася і торги відбувалися на рівні $ 235,01.

Таке підвищення ціни відбулося під час загального сплеску ціни на ефір, який за останні три місяці виріс приблизно на 1400% в умовах більш широкого інтересу до цифрових валют.


Ринки також підтримуються завдяки додатковим обмінним парам валют. Наприклад, Huobi, одна з найбільших біткойн бірж Китаю, почала пропонувати торгівлю по CNY / ETH. Біржа навіть офіційно заявила, що Ethereum може перевершити Bitcoin в декількох сферах свого застосування.

Ціна ефіру також росла на тлі значних грошових вливань в сфері криптовалют в цілому, в результаті чого загальна ринкова капіталізація цих активів повинна перевищити $ 91 млрд. на початку червня.

Ethereum вигідно відрізняється від інших криптовалют і тим, що його капіталізація становить близько 50% від капіталізації біткойна, і це теж рекордний показник. Нагадаємо, що на початку року такий ж показник ефіру становив близько 5%.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах