Ціна Ethereum побила новий рекорд в $ 238

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
283 перегляди
Ціна Ethereum - токена, що лежить в основі блокчейну Ethereum, сьогодні досягла нового рекордного рівню. За даними CoinMarketCap, вартість ефіру зросла до $ 236,97 приблизно о 12:15 за всесвітнім часом, збільшившись більш, ніж на 35% за добу. Далі ціна трохи знизилася і торги відбувалися на рівні $ 235,01.

Таке підвищення ціни відбулося під час загального сплеску ціни на ефір, який за останні три місяці виріс приблизно на 1400% в умовах більш широкого інтересу до цифрових валют.


Ринки також підтримуються завдяки додатковим обмінним парам валют. Наприклад, Huobi, одна з найбільших біткойн бірж Китаю, почала пропонувати торгівлю по CNY / ETH. Біржа навіть офіційно заявила, що Ethereum може перевершити Bitcoin в декількох сферах свого застосування.

Ціна ефіру також росла на тлі значних грошових вливань в сфері криптовалют в цілому, в результаті чого загальна ринкова капіталізація цих активів повинна перевищити $ 91 млрд. на початку червня.

Ethereum вигідно відрізняється від інших криптовалют і тим, що його капіталізація становить близько 50% від капіталізації біткойна, і це теж рекордний показник. Нагадаємо, що на початку року такий ж показник ефіру становив близько 5%.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?