Платформа цифрових активів Antshares провела ребрендинг

CryptoExplorer         Немає коментарів         Antshares NEO Китай
444 перегляди
В ході заходу в штаб-квартирі Microsoft в Пекіні в четвер, 22 червня, платформа цифрових активів Antshares, яку іноді також називають «китайським Ethereum» оголосила про повний ребрендинг, а також представила амбітні плани щодо подальшого розвитку. Про це повідомляє Bitcoin Magazine. Antshares є першою блокчейн-платформою з відкритим вихідним кодом, розробленою в Китаї, але тепер ця назва стає надбанням історії. Відтепер проект буде відомий як NEO [від грец. neos новизна, молодість].

Розробники також підкреслили переваги свого коду смарт-контрактів, який буде підтримувати децентралізовану комерцію, цифрову ідентифікацію та цифровізацію різних активів.

Символ ANS буде змінений на NEO в третьому кварталі 2017 року, коли буде завершена робота над новим клієнтом і користувацьким інтерфейсом. На даний момент власники ANS можуть в своїх гаманцях автоматично генерувати Antcoins (ANC), які будуть використовуватися в якості газу.

Як зазначив у своїй презентації засновник NEO Так Хунфей, майбутнє блокчейн-технологій має на увазі, що кожен актив буде програмуватися за допомогою смарт-контрактів. Представивши концепції «розумної економіки» і нової системи смарт-контрактів, Та Хунфей також заявив, що в рамках платформи створюється сумісний з іншими блокчейнами протокол.

Крім того, з його виступу стало відомо, що:

  • NEO співпрацює з уповноваженими відомствами Китаю для створення реальних активів з використанням смарт-контрактів;
  • NEO запатентувала рішення для розподіленої сумісності блокчейнів;
  • У число нових партнерів NEO увійшли такі проекти, як Bancor, Agrello, Coindash, Nest Fund і Binance, і в подальшому цей список буде розширюватися.

Також в ході заходу виступив головний розробник NEO Ерік Чжан. Пояснивши механіку роботи віртуальної машини платформи, він також зупинився на основних відмінностях NEO від Ethereum. Так, якщо у випадку з Ethereum для програмування необхідно знати мову Solidity, то NEO буде підтримувати практично всі відомі мови, включаючи Java, Kotlin, Go і Python, а також мови Microsoft.net. Таким чином NEO розраховує залучити більш широке співтовариство розробників.

Віртуальна машина NEO

Ще одним ключовим моментом заходу став виступ Тоні Тао, CEO NEO і засновника Nest Fund, інвестиційного фонду, заснованого на концепції The DAO. За словами Тоні Тао, зараз готує Whitepaper Nest Fund. Побудований на блокчейні NEO, фонд врахує всі слабкі місця The DAO і пройде ретельний аудит спільноти розробників, в рамках якого будуть запропоновані баунті за виявлені баги.

Нагадаємо, блокчейн Antshares було відкрито 17 жовтня 2016 року, токен платформи ANS торгується на декількох криптовалютних біржах, включаючи Bittrex і Yunbi. У листопаді 2016 року було оголошено про партнерство між Antshares і платформою для створення децентралізованих автономних організацій WINGS.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах