Parity з приводу заблокованих гаманців: Рішення немає

CryptoExplorer         Немає коментарів         Parity Ethereum гаманець
230 переглядів
Команда Ethereum-гаманця Parity, опублікувала нові дані щодо вирішення критичної помилки коду, яка призвела до заморожування ETH користувачів на суму 160 мільйонів доларів, повідомляє Coindesk.

В даний час рішення про відновлення доступу до цих коштів - немає, визнають в Parity. Відповідно до опублікованого повідомленням, немає «шкали часу» коли буде звільнено заблоковані ETH, на більш ніж 500 гаманцях.

Злом, який привів до «випадкового» видалення бібліотеки коду, яка підтримує гаманці з декількома сигнатурами Parity (мультипідписами), був викликаний багом в коді гаманця, йдеться в повідомленні. Незважаючи на те, що даний баг ідентифікований в Github ще в серпні, він був невірно витлумачений командою Parity, і не було зроблено ніяких дій для подальшого захисту гаманців.

Команда Parity бачить можливий вихід з ситуації, що склалася в одній з пропозицій по покращенню Ethereum (EIP). Крім того, обговорюється можливість проведення хардфорку, подібного до того, що стався в мережі Ethereum після злому The DAO.

Розробники обіцяють «виконувати волю спільноти», приймаючи рішення на користь того або іншого способу розблокування гаманців.

Parity Technologies має намір вести старанну роботу над цими пропозиціями спільно з командою Ethereum Foundation і спільнотою при визначенні подальшого вектора розвитку на рівні протоколу


, - пишуть розробники.

Вони також відзначають, що Ethereum необхідні «більш об'ємні і формальні процедури» для забезпечення безпеки контрактів, уточнюючи, що ця вимога стосується не тільки до їх гаманця, а й до всієї екосистеми криптовалют.

Для запобігання виникненню подальших проблем, можливість створення гаманців з мультипідписами в Parity була відключена. Розробники хочуть переконатися, що використовують «коректні процедури в області операцій та безпеки».
0
Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?