Біржа Huobi Pro додала токен STORJ

CryptoExplorer         Немає коментарів         Storj Huobi
183 перегляди
За повідомленням в твіттері від розробників біржі Huobi Prо стало відомо, що сьогодні на платформі додана можливість внесення депозиту для криптовалюта STORJ. Торги токеном відкриються сьогодні 16 листопада 2017 року, і для торгівлі буде доступна пара STORJ / BTC.


Платформа Storj являє собою майданчик для хмарного сховища з постійним доступом, яка не схильна до цензури і моніторингу. Це перше децентралізоване хмарне сховище, яке використовує технологію блокчейну, а також криптографічний метод захисту інформації.

Storj - платформа і криптовалюта, які дозволяють зберігати дані безпечним і децентралізованим чином. Вся інформація зашифрована, дефрагментована і зберігається в децентралізованій мережі комп'ютерів по всьому світу.

У жовтні цього року розробники компанії Storj Labs оголосили про початок партнерських відносин з організацією CapLinked. Співпраця двох компаній, CapLinked і Storj Labs, забезпечить максимально високий рівень безпеки даних.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?