Гаманець Blockchain.info анонсував підтримку протоколу Segregated Witness

CryptoExplorer         Немає коментарів         гаманець Blockchain
234 перегляди
Представники одного з найбільш популярних Bitcoin-гаманців Blockchain.info повідомили, що повна підтримка протоколу Segregated Witness (SegWit) буде імплементована в першому кварталі 2018 року. Одночасно з цим буде додана підтримка альткойна Bitcoin Cash (BCH).


Нагадаємо, протокол SegWit був активований в серпні цього року, проте цілий ряд сервісів і компаній в свої кодові бази до цього часу його не імплементували. На тлі переповненого спам-транзакціями мемпулу і безпрецедентного зростання комісійних, представники Bitcoin-спільноти останнім часом стали все частіше звертатися до великих компаній на кшталт Blockchain.info, Coinbase і BitPay з питаннями, коли це станеться.

Офіційна відповідь Blockchain.info була дана в середу, 15 листопада, і хоча в ній і йдеться про майбутню підтримку SegWit, деякі моменти в заяві британської компанії викликають запитання.

У 2018 році в наші гаманці буде додана підтримка SegWit. Частина нашої кодової бази зазнає великого і комплексного оновлення, яке торкнеться великого спектру платформ і пристроїв. В потенціалі це може мати великі наслідки з точки зору приватності транзакцій, обсяги яких становлять мільярди доларів. Ми будемо робити це обережно і з врахуванням комісій майнерів, які зросли. Ми натхнені можливостями, які пропонує SegWit, і плануємо додати повну підтримку [протоколу] в першому кварталі 2018 року


, - йдеться в заяві Blockchain.info.

Одночасно з цим компанія відзначає стійкий попит на Bitcoin Cash і планує додати повну підтримку альткойна. До кінця 2017 BCH з'явиться в веб-версії гаманця, а до кінця першого кварталу 2018 року - в мобільних додатках для пристроїв на Android і iOs.

Однак найбільш інтригуючою в заяві Blockchain.info виявилася частина, присвячена хардфорку SegWit2x. Нагадаємо, CEO компанії, Пітер Сміт, був одним з шести прихильників SegWit2x, від імені яких минулого тижня було поширено заяву про скасування цього хардфорку.

Не дивлячись на те, що плани щодо хардфорку були припинені, на блоці 494784 може спостерігатися певна нестабільність мережі


, - заявили в компанії.

Будь-яких роз'яснень, про яку саме нестабільність може йти мова, так само як і про її причини, при цьому не наводиться.

Ми будемо уважно стежити за мережею. Якщо її нестабільність буде становити загрозу коштам наших користувачів, ми можемо на короткий час призупинити проведення Bitcoin-транзакцій, однак вважаємо, що це триватиме не більше однієї години


, - додали в компанії.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?