Офіційний запуск MineBox

CryptoExplorer         Немає коментарів    
224 перегляди
Minebox IT Services GmbH - невелика компанія розташована в Австрії. Вони співпрацюють з SIA, щоб забезпечити доступ до децентралізованих хмарних сховищ для всіх. Компанія виробляє Mineboxes - це обладнання, яке включає в себе жорсткі диски для зберігання даних і інтегральну схему з необхідним програмним забезпеченням для автоматизації резервного копіювання та зберігання даних P2P.

Володіючи Minebox, ви можете монетизувати SIAcoin і отримувати прибуток від користувачів децентралізованого хмарного сховища.


Минуло не так багато часу з тих пір, як команда Minebox запустила виробництво своїх пристроїв. Перші десять одиниць вже були відправлені клієнтам.

Знадобилося чимало часу перед початком виробництва, щоб розробники завершили і протестували програмне забезпечення, і очікування коштувало того.

Перші пристрої з'явилися в мережі через кілька годин після продажу Minebox NAS-сервер (Network Attached Storage). Оскільки Minebox, як і раніше, є невеликою компанією, вони можуть виробляти близько 10 пристроїв в день. Вони намагаються підвищити швидкість виробництва, для того щоб клієнти, які попередньо замовили обладнання, змогли отримувати від нього прибуток найближчим часом.

Команда Minebox почала з виробництва і доставки моделей по 8 Терабайт. Наступна версія буде мати вже 16 Терабайт.


Ми раді, що був успішно запущений ще один продукт для розвитку технології блокчейн. Передоплата за обладнання невеликим компаніям - це завжди високоризикові інвестиції, тому ми раді, що люди, які інвестували в Minebox, отримали свій продукт як і очікували.

Децентралізоване хмарне сховище - це майбутнє, і такі компанії, як Minebox, відмінно справляються з новими технологіями і працюють над тим, щоб люди могли користуватися інноваційними системами.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?