Як купити Monero в 3 простих етапи: посібник новачка

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero гаманець
524 перегляди
Раніше ми вже розповідали вам про Monero (XMR). Сьогодні хочеться знову нагадати вам про цю цікаву криптовалюту, зосереджену на приватності. Можна по праву заявляти, що Monero є передовою монетою для анонімних транзакцій, що з'явилася завдяки поширенню ринків даркнету (DNM) і запуску Libertas - першому ринку, який працює виключно з Monero.

Monero продовжує вдосконалюватися, і підтвердженням тому є зростання її економіки та технічні нововведення:

Monero нарешті знайшла обличчя!


Офіційний гаманець Monero тепер не просто інтерфейс командного рядка. Тепер у нього є привабливий графічний інтерфейс, що робить Monero дуже простим у використанні для будь-якого користувача.

Після недавнього релізу версії 0.11, гаманець Monero GUI навчився більш швидкої синхронізації (приблизно на 400% швидше) з блокчейном. Це робить запуск фулноди Monero - що на даний момент є найкращою опцією з точки зору безпеки - зручніше, особливо для користувачів з повільним інтернетом.


Веб-майнінг Monero


Новий майнер Coinhive jаvascript і його всілякі копії відкривають унікальний спосіб монетизувати онлайн-контент, виходячи за межі традиційної рекламної моделі. Дозволяючи відвідувачам майнити XMR прямо в браузерах, сайти можуть отримувати вигоду з власного контенту. Coinhive також дозволяє майнити за допомогою сторінок перенаправлень або в моменти відображення капчі.

Monero тепер і в апаратному гаманці Ledger


Популярні апаратні гаманці Ledger, моделі Blue і Nano S, незабаром впроваджують підтримку Monero. Процес інтеграції вже почався, і завершиться дуже скоро. Це в значній мірі полегшить безпечне зберігання Monero.

Грег Максвелл не ненавидить Monero


Раніше деякі Bitcoin-розробники і експерти вже висловлювалися позитивно щодо Monero. Тепер список поповнив і легендарний розробник Bitcoin Core, Грег Максвелл:


Якщо навіть Максвелл, відомий своєю нелюбов'ю і абсолютною відсутністю інтересу до альтернативних криптовалют, оцінив Monero, то, мабуть, розробники валюти все роблять правильно. Однак його критику на адресу розширюваності і не встановленого ліміту емісії Monero, варто враховувати в довгостроковій перспективі.

Як купити Monero


Етап 1: знайдіть біржу

Найпростіший спосіб купити Monero - це спочатку купити Bitcoin за фіатні валюти (тобто, USD, EUR, GBP), а потім обміняти його на Monero.

Якщо ви проживаєте в США, то можете купувати Bitcoin за допомогою кредитної картки на Coinbase або Coinmama, а потім обміняти Bitcoin-и на Changelly на Monero. Не намагайтеся купувати Monero з кредитної картки безпосередньо, так як курс буде дуже невигідним.

Користувачі з ЄС можуть скористатися обмінниками BitPanda або Cex.io, щоб купити Bitcoin-и з кредитної картки (або будь-які інші опції), а потім використовувати ту ж біржу Changelly для купівлі Monero.

Якщо вам не хочеться користуватися Changelly, то є й інші великі біржі, на яких доступна торгівля по парі Bitcoin/Monero: Bitfinex (на даний момент не працює з жителями США), HitBTC, Poloniex, Bithumb, Bittrex і Kraken.

Етап 2: реєструємо гаманець Monero

Якщо у вас до сих пір немає гаманця Monero, то ми рекомендуємо вам офіційний локальний гаманець від розробників Monero. Якщо ж вас не бентежить нижчий рівень приватності, то можна скористатися досить зручним веб-гаманцем My Monero, і не скачувати нічого на ПК.

У будь-якому випадку, не забудьте зробити захищену резервну копію сіду вашого гаманця, на випадок відновлення коштів в майбутньому. Також зверніть увагу на ID платника, пов'язаного з вашою адресою для отримання Monero.

Етап 3: купуємо Monero!

Як тільки ви купили Monero на одній зі згаданих вище бірж, обов'язково виведіть всі монети на власний гаманець! Ніколи не тримайте гроші на біржах або в обмінниках, так як в такому випадку вони вам не належать!

Вітаємо! Ви стали користувачем Monero!

На даний момент більшість криптовалют підходять хіба що для спекуляцій. Monero - одна з небагатьох валют, яку я можу без докорів сумління рекомендувати своїм друзям і в якій цілком реально робити накопичення. Monero вже зарекомендувала себе як зручна і надійна валюту. Мені здається, вона буде актуальною принаймні в найближчі років 5, а ціна її однозначно буде зростати.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах