З початку року криптовалюта «Карбованець» подорожчала майже в 70 разів, перевищивши позначку в $ 1

CryptoExplorer         Немає коментарів         Karbo Україна Cryptopia BTC-Trade
564 перегляди
Вчора вночі, як ми вже писали, найпопулярніша в світі криптовалюта Bitcoin, після несподіваного падіння на 30%, не менше, несподівано повернулася до зростання і знову оновила історичний максимум, взявши позначку $ 8000. Тим часом, українська криптовалюта Karbowanec (KRB) теж відзначилася помітним досягненням - її вартість перевищила $ 1. Про це свідчать дані агрегатора інформації з бірж криптовалют CoinMarketCap.


Звичайно, на тлі Bitcoin і інших більш відомих криптовалют вартість українського «Карбованця» не вражає і, у декого, можливо, викликає глузливу посмішку. Проте, ще в березні цього року за один Karbowanec давали 0,4 грн. Тобто, з початку року вартість Karbowanec зросла приблизно в 67 разів, що можна вважати досить непоганим результатом. Якщо нинішні темпи зростання збережуться, то вже через рік-два «перша українська криптовалюта» може взяти рубіж в $ 100.

Більш детально про саму криптовалюту Karbowanec і те, як її добувати, і на що витрачати, можна прочитати в даному матеріалі Андрія Білокриницького.

Зараз в обігу перебуває понад 4,7 млн Карбованців, їх сумарна вартість складає майже $ 5 млн.

За даними CoinMarketCap, Karbowanec - це перша криптовалюта, орієнтована саме на Україну. Karbowanec була запущена 30 травня 2016 року і заснована на протоколі CryptoNote без премайну. Зараз найвідомішою криптовалютою на цьому протоколі є Monero. Карбованець ідеально підходить для майнінгу як на CPU, так і на GPU.

Зараз є кілька обмінників, на яких здійснюють операції з криптовалютою Karbowanec. Серед них новозеландська біржа Cryptopia та українська BTC-Trade.
+2


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах