Ethereum планує запустити тестову мережу, на базі протоколу Casper (PoS)

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
398 переглядів
Розробники Ethereum сподіваються використовувати код свого експериментального протоколу Casper proof-of-pot в якості основи для нової тестової мережі, повідомляє Coindesk.

Під час зборів розробників, які пройшли вчора, засновник Ethereum, Віталік Бутерін, сказав, що Casper не тільки сам по собі готовий до тестування, а й може використовуватися при тестуванні клієнтів, в тому числі і для взаємодії один з одним. Це особливо потішить тих розробників, які працюють над проектами, де взаємодіють кілька клієнтів між собою.

Це пов'язано з тим, що єдине тестове середовище для перевірки взаємодії клієнтів між собою - Ropsten, зараз працює на алгоритмі доказу роботи, і оскільки в ньому мало майнерів, воно часто служить мішенню для атак.

В той час, як сам Casper ще не готовий до широкомасштабного впровадження, не кажучи вже про інтеграцію в основну мережу Ethereum, його цілком можна почати тестувати. Пітер Сілаг, один з розробників так прокоментував це:

Якщо ми реально хочемо розгорнути Casper в одному з форків, то необхідно дати можливість людям працювати з ним.


На нараді підтвердилося, що Casper вже пройшов попереднє тестування.

Якщо використовувати Casper для створення нової тестової мережі, то необхідно буде ще вирішити декілька питань пов'язаних з безпекою. Однак Бутерін вважає, що ці питання можна вирішити, якщо об'єднати в одній команді представників різних клієнтів.

В кінцевому підсумку, було вирішено провести ще одне дослідження перед ухваленням остаточного рішення про створення тестової мережі. Очолить це підприємство розробник Ethereum, Пайпер Мерріам, до нього приєднаються представники розробників Parity, Geth і Casper.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах