Нова напівдецентралізована P2P-біржа Tetra

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tetra
437 переглядів
P2P-біржа Tetra має на увазі, що майданчик фокусується на конфіденційності та анонімності, а також нехтує правилами KYC, ігноруючи вимоги регуляторів і інших представників влади.

Однак, згідно з повідомленням Tetra, їх підхід не узгоджується з такою філософією:

Tetra розуміє важливість таких практик, як KYC, і виділила ресурси, необхідні для грамотного здійснення цих процесів. Користувачі зможуть безпечно торгувати, знаючи, що для їх захисту була виконані належна умови


, - йдеться в блозі.

Хоча це звучить привабливо для користувачів і трейдерів, які хочуть здійснювати операції відповідно до вимог регуляторів, те, що Tetra характеризує себе як «напівдецентралізовану P2P-біржу» викликає запитання. В обговоренні на Reddit представник Tetra визнає, що майданчик є централізованим сервісом, але заявляє, що біржа працює по децентралізованій моделі транзакцій. За його словами, оператори ніколи не контролюють монети користувачів безпосередньо, і тому хакери не мають до них доступу.

Патрік О'Брайен, технічний директор Tetra Exchange підтвердив це:

Tetra є напівдецентралізованою біржею, тому, що її клієнти зберігають контроль над своїми закритими ключами. Кошти клієнтів ніколи не зберігаються на наших централізованих серверах - користувачі зберігають їх у своїх гаманцях, які вбудовані в програмне забезпечення Tetra. Клієнти здійснюють транзакцію через нашу систему, використовуючи систему мультипідписних транзакцій Bitcoin.


Він пояснив, що Tetra характеризує себе як P2P-біржа, тому що користувачі торгують з іншими людьми, а не з Tetra або з книгою замовлень Tetra, як на традиційних біржах.

Це означає, що коли клієнти зацікавлені в отриманні депонованих платежів, вони будуть здійснювати транзакцію з мультипідписами, з підписами третьої сторони і нашими


, - продовжив О'Брайен.

У разі виникнення спірних ситуацій, ми можемо співпрацювати з обома сторонами, щоб перемістити кошти туди, куди необхідно. У разі успішної угоди обидві сторони можуть домовитися про реалізацію коштів. Все це досягається без постійного контролю над потоком грошей, як на звичайних біржах.


Питання міжнародної відповідності

Компанія Tetra зареєстрована в канадській провінції Британська Колумбія, проте планує працювати по всьому світу, обмежуючись лише вимогами законодавств конкретних країн. Коли користувач Reddit припустив, що Tetra радить трейдерам порушувати закони США про грошові перекази, представник Tetra відповів, що біржа не ігнорує закони США і не збирається працювати за канадськими законами, здійснюючи свою діяльність в США. Він також додав, що майданчик дуже серйозно ставиться до дотримання норм і каже, що Tetra завжди звертається до своїх адвокатів за порадою.

Однак далі в гілці на Reddit користувачі продовжили відзначати, що у них все одно є деякі побоювання, в зв'язку з дотриманням біржею вимог регуляторів і питаннями конфіденційності, тому що компанія планує дотримуватися правил KYC. Це особливо турбує американських користувачів, тому, що в різних штатах вимоги до цієї процедури відрізняються.

Користувач coin_trader_LBC зазначив: «У деяких штатах правила суворіші, ніж в інших. Завжди цікавтеся законами і своїми правами, не вірте тому, що виглядає занадто добре, щоб бути правдою».

Користувацький досвід та безпека

Платформа Tetra використовує депонування з мультипідписами і має намір автоматизувати всі аспекти торгового процесу, щоб забезпечити «неймовірно безпечну і безпроблемну торгівлю» з транзакціями з мультипідписами 2-of-2 і 2-of-3 P2SH, розумними контрактами і шифруванням всіх комунікацій.

Звичайно, Tetra не є єдиною біржею, яка вирішила зосередитися на зручності використання і безпеці. Аналогічні заходи сьогодні робляться багатьма біржами. Те, що дійсно відрізняє Tetra від багатьох інших бірж - це той факт, що вона явно планує фокусуватися на професійних трейдерах, яким необхідно спростити процес угод між декількома сторонами, пропонуючи своїм клієнтам зручний користувацький інтерфейс і повну відповідність правилам регуляторів.

У першому релізі платформи Tetra і додатках, доступних в даний час для альфа-тестерів, будуть підтримуватися Bitcoin, Ethereum, Litecoin і Dash. Інші криптовалюти, які підтримують транзакції з мультипідписами, плануються до впровадження в майбутньому. Платформа почне роботу в США, Канаді та Австралії.

Для професійних трейдерів і підприємств Tetra пропонує платний сервіс, що отримав назву Tetra Prime, з підтримкою звичайних і онлайн-магазинів, а також звіркою угод і аналітикою для оптимізації торгових профілів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах