Новий Decred ASIC-майнер - Materia1

CryptoExplorer         Немає коментарів         майнінг Decred ASIC
244 перегляди
Схоже, що існує ще одна компанія, яка працює над створенням ASIC-майнера для видобутку монети Decred (DCR). Тому, у недавно оголошеного ASIC Obelisk DCR1, схоже, буде конкурент.

На даний момент компанія DCRasic анонсувала 2 моделі майнерів. Перша - DCRasic Materia1 - пропонує хешрейт близько 400 GHS (Blake-256) з енергоспоживанням близько 275 Вт і ціною в $ 1099. Другою моделлю є DCRasic Materia1-turbo з хешрейтом близько 3 THS, енергоспоживанням 2100 Вт і вартістю $ 7500.

На даний момент обидві моделі знаходяться в стадії розробки і поки не доступні для замовлення. За попередніми даними, старт продажів запланований на кінець цього місяця. Однак постачання готової продукції буде не раніше ніж через 6 місяців, з моменту початку продажу, за умови достатнього фінансування.

Можливо, що в 2018 році в продажу з'являться і інші нові продукти компанії.

Як і у випадку з майнерами Obelisk, ми радимо вам бути обережними при купівлі цих пристроїв, так як обидві компанії до цього ще не постачали ASIC-майнерів і, схоже, їх продукти ще знаходяться в стадії розробки. Тому завжди існує певний ризик в результаті не отримати куплений готовий продукт, або отримати пристрій невідповідний зазначеним виробником характеристикам.

У світі криптовалют майже всі проекти мають ту чи іншу частку ризику, проте, якщо ризик окупається, можна непогано на цьому заробити.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?