Три важливі поради для новачків перед купівлею Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
200 переглядів
Багато хто з новачків сьогодні вирішив увійти на крипторинок, а ми вирішили дати три прості поради таким новачкам Bitcoin-сфери.

Починайте з малого


З особистого досвіду, я наполегливо рекомендую бажаючим купити біткойни починати з невеликих вкладень ... не більше вартості одного Bitcoin, що на сьогодні становить майже $ 3 тис. (Якщо хочете, можете купити менше одного біткойна).

Процес купівлі, пересилання і зберігання біткойнів відрізняється від традиційного онлайн-банкінгу та інвестування. Якщо, наприклад, ви відправите біткойни на невірну адресу, ви не зможете просто зателефонувати в банк і скасувати транзакцію. Тому критично важливо спершу познайомитися з механізмом купівлі і пересилання біткойнів на відносно невелику суму і лише потім її підвищувати.

Записуйте все


Як не парадоксально, хоча Bitcoin - це найсучасніша технологія, вам слід записувати всю інформацію про свої біткойни в офлайні. Тобто, доведеться використовувати ручку і папір або хоча б документ Microsoft Word, який можна роздрукувати.

Для зберігання і відправки / отримання біткойнів необхідно створити електронний гаманець. Саме тут ви будете «тримати» ваші біткойни.

У гаманця є публічний ключ / адреса (яка може мати такий вигляд: 1GwV7fPX97hmavc6iNrUZUogmjpLPrPFoE), куди і пересилаються біткойни. Це щось на зразок імені рахунку.

Крім того є і приватний ключ. Це може бути або літерно-цифровий ряд, схожий на вищенаведений приклад адреси, або довга послідовність випадкових слів, згенерованих гаманцем. Це «гасло», яке використовується для доступу до гаманця.

У будь-якому випадку, у надійних гаманців немає опції «Згадати гасло». Втративши або забувши приватний ключ, ви втратите доступ до гаманця. І втратите інвестиції. Крапка.

Я все записую і роздруковую скріншоти (тобто те, що відображається на екрані).

Не зберігайте гроші на біржі


Для того щоб конвертувати готівку в біткойни, вам необхідно відкрити аккаунт на біржі.

Зазвичай це займає кілька днів, тому що біржі знадобиться провести процедуру «знай свого клієнта» (KYC). Тобто, біржа проведе стандартну верифікацію особистості, щоб знати, хто ви, і упевнитися, що ви не перебуваєте в розшуку.

Після відкриття рахунку, його можна поповнювати банківським переказом - або в деяких випадках за допомогою кредитної карти, - і потім купувати біткойни.

Якщо біржу, на якій ви купили (і залишили) біткойни, зламають, ви можете втратити гроші. Таке траплялося в декількох резонансних випадках.

Наприклад, в 2014 р біткойн-біржа Mt. Gox, на яку в той час доводилося майже 70% всього обсягу торгів BTC, заявила про банкрутство через зникнення 750 тис. клієнтських біткойнів. За поточними цінами це $ 1,5 млрд.

Найбезпечніше місце для зберігання біткойнів - особистий гаманець. Дізнайтеся, які бувають типи Bitcoin-гаманців, і як ними користуватися.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?