Майбутнє Bitcoin Cash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
294 перегляди
З моменту своєї появи, після хардфорку в серпні 2017 року, Bitcoin Cash спочатку знижувався на тлі активного зростання Bitcoin, але тиждень тому криптовалюта змогла ненадовго злетіти до $ 2300, і зараз монета торгується в районі $ 1197.

Майбутнє Bitcoin - за Bitcoin Cash, вважає один з євангелістів криптовалютної галузі Роджер Вер, відомий як «Bitcoin-Ісус». Про це він заявив в інтерв'ю виданню Cointelegraph.

Сплеск ціни Bitcoin Cash змусив раніше нейтральні торгові платформи, такі як eToro, додати монету.

Bitcoin Cash - справжній Bitcoin і в майбутньому у нього буде велика ринкова капіталізація, обсяг торгів і користувацька база


, - сказав Вер.

Зараз ринкова капіталізація Bitcoin Cash приблизно в п'ять разів менша від капіталізації Bitcoin, добовий обсяг торгів менший в три рази, а кількість монет в обігу приблизно дорівнює (16,7 млн. Bitcoin проти 16,8 млн. монет Bitcoin Cash).

Після недавнього стрибка ціни криптовалютний ринок починає приділяти все більше уваги Bitcoin Cash.

На думку генерального директора Netcoins, Майкла Фогеля, криптовалюта - це найбільший і найамбітніший проект з відкритим вихідним кодом в світі. Найближчий аналог - це Linux, прихильники різних версій цього програмного забезпечення знаходяться в постійних суперечках один з одним.

Фогель вважає, що суперечка між прихильниками різних версій програмного забезпечення Bitcoin - тимчасове явище, і в кінцевому рахунку вона призведе до створення більш надійної і стійкої технології.

Я не думаю, що проблеми і боротьба між різними криптовалютами - це погано. Іншими словами, ми фактично бачимо демократію в дії. Це частково просто хвороба росту нової технології, і, прориваючись через ці труднощі, Bitcoin стає більш стійким. Ось чому, на мій погляд, Bitcoin продовжував ставити нові рекорди після серпневого форку


, - сказав він.

Дана Коу, директор BitLox, вважає, що волатильність Bitcoin і Bitcoin Cash викликана чутками і спекуляціями, які, по суті, керують усіма ринками, але в той же час в цій ситуації можна простежити дії маркет-мейкерів.

Криптовалютна галузь пройшла довгий шлях, але не будемо забувати, що в порівнянні з економікою в цілому вона, як і раніше, невелика. Тому, коли гравці, що належать до великих національних економік, проявляють свій інтерес, це безумовно суттєво впливає на криптовалюти. В кінцевому рахунку, ціна Bitcoin буде триматися на певному рівні або знижуватися, в залежності від віри користувачів в нього і тільки від неї


, - каже Коу.

Ймовірно, зараз ринок приділяє найбільше уваги саме Bitcoin і Bitcoin Cash. Більшість прихильників тієї чи іншої криптовалюти публічно підтримують їх в соціальних мережах.

Відразу ж після хардфорку такі біржі, як Bittrex, Kraken, ViaBitcoin і Bter почали підтримувати Bitcoin Cash, але потім число його прихильників, схоже перестало рости. Однак, після стрибка ціни на початку листопада, монетою зацікавилося вже більше торгових платформ, і тепер варто очікувати якогось розвитку подій навколо спільноти.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах