Розробники Bitcoin Gold намагаються виправдати масивний пре-майн монет чергового форку Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold
358 переглядів
Завжди цікаво спостерігати спробу розробників і засновників криптовалют виправдати свої дії. В даному випадку пре-майн Bitcoin Gold існує і налічує кілька тисяч монет. На думку розробників, ці монети не повинні вважатися їх особистої премією, так як це не пре-майн, а, скоріше, помилка репліки існуючого блокчейну Bitcoin і його історії, що призвело до появи Bitcoin Gold.

За фактом же це чиста премія, яка взагалі не повинна була існувати. 100 000 Bitcoin Gold було видобуто розробниками, які класифікують дану дію як пост-майнінг і виправдовуються тим, що на той момент вже існувало 16,5 млн Bitcoin Gold, але ці монети не відразу були роздані законним власникам.

Варто згадати, що 100 000 BTG, здобуті розробниками, ефективно замкнені на час і в даний момент не можуть бути використані. Вони зберігаються в гаманцях з мультипідписами, що досить цікаво, так як для відкриття такого гаманця потрібно чотири з шести підписів основних членів. Однак це зовсім не скасовує ймовірності змови.

Чи буде пояснення, дане розробниками, сприяти підвищенню легітимності BTG, поки не ясно. Очевидно мало людей звертають на цей проект увагу, так як ціна на Bitcoin Gold падає дуже швидко, і мало які гаманці його підтримують. Крім того, кількість бірж, які торгують цією криптовалютою, також дуже обмежена. Зараз всі погляди інвесторів спрямовані на Bitcoin і інші великі криптовалюти, що знаходяться на вершині вартості.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?