Відбувся реліз першої версії Ethereum-протоколу Casper

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
276 переглядів
Опублікована початкова версія Casper - протоколу поліпшення Ethereum на основі Proof-of-Stake, над яким працює Влад Замфір. Його реліз знаменує старт нового етапу розвитку екосистеми Ethereum, яка, в потенціалі, може привести до фундаментальних змін в інфраструктурі мережі.

За задумом Замфіра, Casper повинен повністю змінити принципи створення і поширення блоків Ethereum, а детально його механізми описані в документі «Каспер: доброзичливий привид». Основна увага в ньому приділяється протоколам Correct-by-Construction, які спростять процес досягнення консенсусу в «частково синхронній мережі». Іншими словами, зменшать загальну складність всього блокчейну.

Наприклад, сьогодні майнери добувають нові блоки за допомогою енерговитратного методу Proof-of-Work, в той час як Casper пропонує повністю відійти від цієї моделі. Використовуючи алгоритм Proof-of-Stake, користувачі зможуть на час вкладати (заморожувати) частину своїх монет і отримувати винагороду в міру появи нових.

З тим, що перехід на модель Proof-of Stake позитивно позначиться на всій мережі, згоден і Віталік Бутерін, однак його підхід дещо відрізняється від задумки Замфіра. Детально свою альтернативну версію Casper засновник Ethereum описав відразу в трьох White Paper's (тут, тут і тут). Крім того, нещодавно розробники оголосили, що мають намір використовувати експериментальний код протоколу в якості основи для нової тестової мережі.

Нагадаємо, 16 жовтня в мережі Ethereum відбувся хардфорк Byzantium. Оновлення стало першим кроком розробників Ethereum на шляху до впровадження алгоритму консенсусу Proof-of-Stake в рамках широкомасштабного хардфорку Metropolis.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?