Відбувся реліз першої версії Ethereum-протоколу Casper

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
546 переглядів
Опублікована початкова версія Casper - протоколу поліпшення Ethereum на основі Proof-of-Stake, над яким працює Влад Замфір. Його реліз знаменує старт нового етапу розвитку екосистеми Ethereum, яка, в потенціалі, може привести до фундаментальних змін в інфраструктурі мережі.

За задумом Замфіра, Casper повинен повністю змінити принципи створення і поширення блоків Ethereum, а детально його механізми описані в документі «Каспер: доброзичливий привид». Основна увага в ньому приділяється протоколам Correct-by-Construction, які спростять процес досягнення консенсусу в «частково синхронній мережі». Іншими словами, зменшать загальну складність всього блокчейну.

Наприклад, сьогодні майнери добувають нові блоки за допомогою енерговитратного методу Proof-of-Work, в той час як Casper пропонує повністю відійти від цієї моделі. Використовуючи алгоритм Proof-of-Stake, користувачі зможуть на час вкладати (заморожувати) частину своїх монет і отримувати винагороду в міру появи нових.

З тим, що перехід на модель Proof-of Stake позитивно позначиться на всій мережі, згоден і Віталік Бутерін, однак його підхід дещо відрізняється від задумки Замфіра. Детально свою альтернативну версію Casper засновник Ethereum описав відразу в трьох White Paper's (тут, тут і тут). Крім того, нещодавно розробники оголосили, що мають намір використовувати експериментальний код протоколу в якості основи для нової тестової мережі.

Нагадаємо, 16 жовтня в мережі Ethereum відбувся хардфорк Byzantium. Оновлення стало першим кроком розробників Ethereum на шляху до впровадження алгоритму консенсусу Proof-of-Stake в рамках широкомасштабного хардфорку Metropolis.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах