Huobi Pro запускає торги Ripple

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple Huobi
283 перегляди
У четвер, 23 листопада, криптовалютна біржа Huobi Pro запускає торги Ripple (XRP). Як говориться в повідомленні біржі, торгівля буде йти в парах XRP/BTC і XRP/USDT.


В кінці жовтня біржа Huobi, яка базувалася в Китаї, оголосила про відхід з індустрії і переформатування на «постачальника інформаційних і дослідницьких послуг в області блокчейну». Основний напрямок діяльності компанії при цьому буде направлено на китайський ринок.

У той же час була створена окрема компанія Huobi Pro, яка орієнтована на роботу на міжнародному рівні. У число основних валют, які підтримує біржа, входять Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash і Ethereum Classic. Також за останні кілька тижнів була додана підтримка EOS і 0x.

Що стосується Ripple, то за останній час компанія відкрила офіси в Індії і Сінгапурі, а також оголосила про майбутній пілотний проект з використання технології блокчейн для транскордонних платежів між південнокорейськими і японськими банками. У листопаді до розподіленої мережі Ripple приєдналася фінансова компанія American Express.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?