Huobi Pro запускає торги Ripple

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple Huobi
602 перегляди
У четвер, 23 листопада, криптовалютна біржа Huobi Pro запускає торги Ripple (XRP). Як говориться в повідомленні біржі, торгівля буде йти в парах XRP/BTC і XRP/USDT.


В кінці жовтня біржа Huobi, яка базувалася в Китаї, оголосила про відхід з індустрії і переформатування на «постачальника інформаційних і дослідницьких послуг в області блокчейну». Основний напрямок діяльності компанії при цьому буде направлено на китайський ринок.

У той же час була створена окрема компанія Huobi Pro, яка орієнтована на роботу на міжнародному рівні. У число основних валют, які підтримує біржа, входять Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash і Ethereum Classic. Також за останні кілька тижнів була додана підтримка EOS і 0x.

Що стосується Ripple, то за останній час компанія відкрила офіси в Індії і Сінгапурі, а також оголосила про майбутній пілотний проект з використання технології блокчейн для транскордонних платежів між південнокорейськими і японськими банками. У листопаді до розподіленої мережі Ripple приєдналася фінансова компанія American Express.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах