Make Sha256 Great Again: компанія Halong Mining представила «найефективніший» Bitcoin-майнер

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin ASIC майнінг
476 переглядів
Маловідома компанія Halong Mining оголосила про готовність до масового виробництва DragonMint 16T - найефективнішого, за її твердженням, Bitcoin-майнера в світі.


Як зазначено на сайті компанії, DragonMint 16T працює швидше і тихіше будь-яких інших пристроїв і став підсумком тривалих більше 12 місяців дослідних робіт і розробок в області технологій для майнінгу. Ключовим компонентом нового продукту стали ASIC-чіпи нового покоління - DM8575 ASIC, які пропонують «неймовірні» 85GH хешрейту і володіють енергоефективністю близько 0.075J/GH.

Майнер DragonMint - це перший крок на шляху довгострокової стратегії, яка стартувала в грудні 2016 року і покликана забезпечити таку необхідну конкуренцію та інновації в області майнінгу Bitcoin. Основною рушійною силою проекту стало бажання досягти більшої децентралізації в сфері майнінгу на всіх рівнях і зробити sha256 знову великим


, - заявляють представники Halong Mining.

Також наголошується, що в роботі над проектом взяли участь понад 100 експертів світового рівня, включаючи розробників програмного забезпечення, проектувальників чіпів і фахівців з апаратного забезпечення.


У дослідження, створення прототипів і написання програмного коду було інвестовано близько $ 30 млн, і тепер Halong Mining починає прийом попередніх замовлень з поставкою майнерів покупцям в березні 2018 року. В даний момент пристрій DragonMint 16T пропонується по $ 1350, додатково за $ 115 можна придбати джерело живлення DragonMint 1600W PSU.

Реакція спільноти: сумніви і підтримка


Новина про початок продажів DragonMint 16T зустріла досить полярну реакцію серед користувачів. Скептики кажуть, що все це може бути шахрайством, і відзначають, що на сайті відсутня детальна інформація про компанію і осіб, які стоять за нею.

Так, буквально в першому ж коментарі до твіту про те, що зазначена ціна акційна і діє тільки в перший день, користувач @tapchains запитує саме про це:


Також багато хто відзначає схожість DragonMint 16T з Antminer T9.


Більш того, згідно з рядом тверджень, DragonMint 16T може бути «дітищем» виробника Antminer T9 компанії Bitmain, яка таким чином хоче ще більше зміцнити свої позиції на ринку.

Однак, як мінімум одна пов'язана з DragonMint 16T публічна особа все ж стала відома. Нею виявився один з найбільш активних розробників Bitcoin Core, BtcDrak. В інтерв'ю Bitcoin Magazine він підтвердив свою причетність до проекту, а також зробив акцент на важливості конкуренції в області майнінгу.

Монополія одного виробника - це погано для Bitcoin. Централізація майнінгу - це проблема, які б благі цілі не переслідувалися. Якщо є один центр, уряд і злочинці можуть його атакувати. Децентралізація захищає всю систему і всіх її учасників. Саме тому я хотів, щоб була конкуренція


, - сказав BtcDrak.

Поява DragonMint 16T дійсно може запропонувати важливу альтернативу обладнанню від Bitmain, яке останні кілька років домінувало на ринку. На сьогоднішній день близько 70% всього хешрейту в мережі проводиться саме на обладнанні Bitmain, і більше 50% належить пулам, які так чи інакше пов'язані з китайською компанією: AntPool, BTC.com, ConnectBTC і ViaBTC.

Також сумніви скептиків має розвіяти заява CEO Blockstream, Адама Бека, який підтвердив, що особисто бачив майнер в роботі, що компанія справжня і специфікації відповідають заявленим.

Це найбільша новина для Bitcoin-а в цьому році


, - написав він у Twitter.


BtcDrak також додав, що Halong Mining хоче якомога ширшої дистрибуції нових майнерів, а також має намір відкрити вихідні коди апаратного і програмного забезпечення. Це повинно допомогти новим виробникам швидше зайняти своє місце в індустрії, взявши за основу дослідження, вже проведені Halong Mining.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах