У мережі Bitcoin відбувся хардфорк Bitcoin Diamond

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Diamond
339 переглядів
Сьогодні, 24 листопада, в мережі Bitcoin відбувся хардфорк Bitcoin Diamond, ініціаторами якого стала група анонімних розробників.

У твіттері проекту з'явилося повідомлення про те, що хардфорк відбувся на блоці 495866 і нову криптовалюту вже підтримує 28 бірж, включаючи OKEx, CEX.com і інші відносно невеликі і маловідомі торгові майданчики. Криптовалюта торгується під тікером BCD.На сайті біржі OKEx 22 листопада був опублікований пост про майбутнє додаванні BCD в лістинг торговельного майданчика і про нарахування нової криптовалюти відповідно до балансу Bitcoin на гаманцях користувачів в співвідношенні 1:10 (1 BTC = 10 BCD), оскільки обсяг емісії Bitcoin Diamond в десять разів більший від максимальної емісії першої криптовалюти.


На маловідомій біржі AEX криптовалюта Bitcoin Diamond торгується в районі 0.009 BTC (трохи більше $ 70):


Особистості розробників Bitcoin Diamond невідомі, проте відомо, що їх всього троє: "EVEY", "007" і ще одна людина, яка не розкрила навіть псевдонім.

Bitcoin Diamond не має сторінки на GitHub і раніше жоден торгівельний майданчик не додавав ф'ючерси на новий форк.

За словами розробників, від першої криптовалюти Bitcoin Diamond відрізняється збільшеним в десять разів максимальним обсягом емісії, розміром блоку в 8 Мб, а також іншим алгоритмом майнінгу (оптимізований X13; розрахований на GPU). Також на сайті проекту зазначено, що в Bitcoin Diamond реалізований захист від повторного відтворення і підтримка SegWit.

Розробники обіцяють незабаром опублікувати код на GitHub, але в офіційному Telegram-каналі активність майже відсутня.

У зв'язку з забороною ICO китайською владою, багато розробників розглядають створення форків Bitcoin в якості нової моделі залучення коштів, користуючись популярністю оригінального Bitcoin і бажанням його власників отримати відповідну кількість нових монет.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?