FSP2000-A0AGPBI - Блок живлення на 16 відеокарт

CryptoExplorer         Немає коментарів    
238 переглядів
Компанія FSP Group представила свій новий блок живлення на 2кВт, орієнтований на добувачів криптовалют. Крім великої вихідної потужності і платинового сертифікату новий блок живлення від FSP може похвалитися 16-ма роз'ємами PCI-e Power 6+2 контакти.

Блок живлення має розміри 200 (Д) × 150 (Ш) × 86 (В) мм (довший від стандартних всього на 5 мм), може працювати в мережі від 90 до 264 Вольт. Використання 16-ти роз'ємів PCI-e в SP2000-A0AGPBI досягається за рахунок відмови від роз'ємів EPS12V і 4-х контактних Molex з FDD Power. Якщо ви все таки вирішите використовувати роз'єми EPS12V і Molex то у вашому розпорядженні залишиться 8 роз'ємів PCI-E Power, що теж буде досить для підключення 4 потужних відеокарт рівню GTX1080TI і VEGA 64.


Новий блок живлення від FSP відмінно підійде для підключення 16 відеокарт рівню RX560 або GTX1050Ti. При підключенні 16-ти більш потужних відеокарт GTX1060 і RX570/580 можути виникнути проблеми, тому що потрібно буде уважно розподілити навантаження на наявні лінії 12 вольт, тому, що допустиме навантаження на один PCI-e Power кабель не повинно перевищувати 150Вт і швидше за все доведеться знизити енергоспоживання відеокарт.

Також, в такій конфігурації, у вас, швидше за все, виникнуть проблеми з нестачею роз'ємів для підключення 16-ти райзерів і додаткового живлення CPU.
Напрацювання на відмову виробник заявляє в районі 100 000 годин. Роздрібні продажі FSP2000-A0AGPBI ще не почалися, але деякі джерела повідомляють ціни в розмірі 450 євро.

Більше деталей про блок живлення FSP2000-A0AGPBI дивіться за посиланням.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?