Виявлено скам-гаманець Wallet-Monero

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero гаманець Poloniex Bittrex Binance
451 перегляд
Останнім часом, завдяки зростанню вартості токену XMR, компанії Monero, майже в два рази протягом листопада і в 12 разів з початку року, багато користувачів звернули свою увагу на цю криптовалюту. У зв'язку з цим у багатьох виникло запитання, пов'язане з її зберіганням після купівлі на криптобіржі.

Однак, як ви розумієте, з ростом популярності і ціни криптовалюти, збільшується також число шахраїв, охочих обманним шляхом заволодіти вашими грошима. На цей раз таким наочним прикладом є фальшивий крипто-гаманець Wallet-Monero. Користувачам наполегливо  рекомендується уникати його використання.

Потрапивши на професійно створений сайт шахраїв Wallet-Monero, може скластися невірне уявлення про його справжність. Однак, цей сервіс не був офіційно схвалений спільнотою монеро і є фальшивим. На даний момент існує кілька офіційних робочих гаманців для токену  XMR. Також найближчим часом компанії Ledger і TREZOR планують інтегрувати підтримку криптовалюти в свої апаратні гаманці.

Ім'я домену для підробленого сайту Wallet-Monero було зареєстровано близько тижня тому, що є явною ознакою того, що користувачам необхідно уникати наданих їм послуг із зберігання криптовалюти. Ймовірно, це не перший і не останній такого роду гаманець монеро, оскільки популярність криптовалюти постійно зростає. Це ще раз нагадує всім нам про необхідність прояву пильності в питаннях, пов'язаних з купівлею та зберіганням криптовалюти, щоб уникнути її втрати.

В даний час токен XMR займає сьому позицію серед топової цифровий валюти за величиною ринкової капіталізації, згідно з даними CoinMarketCap. Вартість однієї монети складає близько $ 160. Торгується криптовалюта на декількох великих біржах, таких як Bithumb, HitBTC, Poloniex, Bitfinex, Bittrex і Binance.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах