Біржа Bittrex видалила ордери користувачів, створені більше 28 днів тому

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex
533 перегляди
Біржа Bittrex, що спеціалізується переважно на альткойнах, видалила всі ордера користувачів, створені більше 28 днів тому. Про це популярний торговий майданчик повідомив в поштовій розсилці. На думку представників Bittrex, такі "старі" ордери не виправдовують себе і "позбавлені раціональної основи".

Як ми вже говорили в минулому, багато які з цих ордерів позбавлені раціональних очікувань, що коли-небудь вони будуть виконані, і лише засмічують книги ордерів


, - повідомляється в розсилці Bittrex.

Також біржа Bittrex повідомила, що протягом найближчих двох тижнів мінімально допустима сума для розміщення ордера буде еквівалентна 0.001 BTC (раніше вона відповідала 50 000 Сатоші).

Крім іншого, буде підвищено мінімальний крок зміни значення ціни. В даний час мінімальний тік на біржі Bittrex відповідає 1 Сатоші. Згідно з новими правилами, які вступлять в силу в протягом найближчих тижнів, новий базовий пункт зміни ціни становитиме 0,1% від поточної ціни активу.

Наприклад, Ethereum торгується за ціною 0.0577 BTC. Згідно з новими правилами, ціни бід і аск можуть відхилятися з мінімальним кроком в 0.0001 від поточного курсу ETH. Таким чином, найближчі мінімально-допустимі значення ціни для розміщення ордерів на купівлю або продаж будуть 0.0576 і 0.0578.

Наостанок адміністрація Bittrex запевнила користувачів, що надалі буде продовжувати перешкоджати будь-яким видам маніпуляцій на ринку, в тому числі схемами Pump & Dump.

Відповідно до наших умов обслуговування ми будемо припиняти і закривати будь-які облікові записи, які беруть участь в цьому виді діяльності, і повідомляти відповідні органи


, - повідомляється в розсилці.

Варто відзначити, що перед тим, як зробити розсилку, ця досить велика криптобіржа повідомила в своєму Twitter-акаунті про DDoS-атаку.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах