Einsteinium (EMC2): маловідома криптовалюта, що виросла на 21000%

CryptoExplorer         Немає коментарів         Einsteinium
348 переглядів
Einstenium (EMC2) являє собою маловідому криптовалюту, основна мета якої полягає у зборі коштів для фінансування провідних наукових розробок, спрямованих на поліпшення нашого майбутнього.

Всього кілька днів тому токен EMC2 оновив свій попередній максимум ціни.

З початку листопада по поточний момент вартість цифрової валюти зросла від $ 0,06 до значення $ 0,23. За останню добу зростання склало більше 50%. На даний момент величина ринкової капіталізації наближається до позначки $ 50 мільйонів, згідно з даними сайту CoinMarketCap.


Купити або продати криптовалюту Einstenium можна на великих біржах, таких як Bittrex і Poloniex, а також на біржі Cryptopia. Основний обсяг торгів припадає на майданчик Bittrex. Примітний той факт, що токен EMC2 з початку року виріс в ціні в доларовому еквіваленті майже на 21000%. Мало які з криптовалют можуть похвалитися таким чудовим результатом, хіба що токен NEO зміг перевершити її в зростанні вартості.

З листопада валюта стала доступна для торгівлі на біржі UPbit, про що повідомляється в твіттері. Також днями розробники Einstenium оголосили на своїй станиці в твіттері про оновлення дорожньої мапи:

 • Розробка і випуск веб-гаманця, який дозволить безпечно зберігати токени онлайн.
 • Створення мобільної версії гаманця для криптовалюти EMC2.
 • Розробка максимально простого і зрозумілого інтерфейсу користувача API для підключення до мережі.
 • Створення платформи для фінансування науково-дослідних робіт, передових ІТ-проектів, а також стартапів з крипто-світу. Ця платформа буде уособлювати собою концепцію команди Ейнштейніум.
 • Розробка і запуск нової платформи для соціальних мереж. Ця програма дозволить обмінюватися повідомленнями, а також з легкістю відправляти подарунки (напої, квіти, поцілунки, серця) своїм друзям і знайомим з прикріпленими до них токенами EMC2.
 • Випуск гаманця «SUPER WALLET», який забезпечить можливість користувачам купувати криптовалюти безпосередньо між гаманцями за допомогою кредитної картки.
 • Запуск системи страхування «ZERO RISK» - нульовий ризик. Як відомо, маржинальна торгівля збільшує потенційний прибуток інвесторів при одночасному збільшенні ризику. Система «ZERO RISK», від команди Einstenium, дозволить звести ризик до мінімуму шляхом страхування вкладів за невеликий страховий внесок.
 • Реалізація можливості купувати і продавати товари, а також послуги в міжнародному онлайн супермаркеті Magento.
 • Випуск комплексу розробки Einsteinium SDK, який дозволить простим способом інтегрувати токени EMC2 в бізнес користувачів шляхом відкриття інтернет-рахунку в веб-гаманці компанії.
 • Створення повнофункціональної дебетової карти Ейнштейніум, яка допоможе користувачам здійснювати покупки, а також оплачувати послуги за допомогою криптовалюти EMC2.
 • Організація і проведення щорічного заходу ElNSTENIUM AWARDS, спонсором якого є фонд Ейнштейніум. Кращі дослідники і студенти в галузі науки і техніки отримають заслужений трофей за виконану роботу від команди Einstenium.

До всього вишенапісанного також хочемо додати, що кожен місяць науково-дослідні та науково-освітні програми з усього світу номінуються користувачами EMC2 на здобуття грандів. Після чого Einstenium-спільнота голосує за них в Інтернеті на сайті копанні Einstenium.

В результаті, фінансування може отримати той науковий проект, який розширює пізнання людства в будь-якій сфері і допомагає побудувати краще і безпечніше майбутнє.

Запуск криптовалюти EMC2 в 2014 році дозволив фонду Einstenium підтримувати новаторські наукові проекти по всьому світу. Основною перевагою криптовалюти Einsteinium є її безпека, так як її неможливо підробити.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?