Курс Bitcoin прямує до $ 10000

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
222 перегляди
26 листопада курс Bitcoin піднявся до нового історичного максимуму - $ 9334, тим самим наблизившись до рубежу в $ 10 тис. Не так давно такий курс вже був передбачений такими відомими інвесторами як Макс Кайзер і Майк Новограц, які вказували на цей «проміжний» рубіж.

Крім того, в інтерв'ю Binary District Кайзер дав прогноз про те, що в 2018 році ціна Bitcoin наблизиться до своєї середньострокової перспективи в $ 50 тис., тому, що десятки мільярдів доларів інституційних коштів почнуть надходити на цей ринок. При цьому він припустив, що криптовалюта досягне своєї ринкової капіталізації в $ 1 трлн.

За останній рік Bitcoin продемонстрував свою стійкість до критики і засудження з боку відомих фінансистів. Так, у вересні CEO банку JPMorgan, Джеймі Даймон, у своєму інтерв'ю CNBC гучно оголосив Bitcoin «шахрайством», проте, майже тоді ж з'ясувалося, що його трейдери вже торгують Bitcoin-ом через шведську біржу Nordic Nasdaq. А зовсім недавно банк виявив бажання допомагати своїм клієнтам в придбанні ф'ючерсів на Bitcoin, як тільки в грудні CME Group почне їх пропонувати.

Слід зауважити, що відносно недавно, сам банк JPMorgan був оштрафований на $ 12 млрд. За шахрайство з іпотекою, а також викритий швейцарською FINMA у відмиванні грошей. На такому тлі, за словами Кайзера, споживачі починають розуміти переваги децентралізованих криптовалютних мереж і оманливий характер банків.

Обсяг щоденної торгівлі Bitcoin останнім часом поступово піднімався - від $ 2 млрд. до $ 4,6 млрд. За ліквідністю Bitcoin вже перевершив такі акції, як Apple, а за кількістю угод - найбільші фондові біржі, наприклад, південнокорейську KOSDAQ.

З приходом на ринок великих інституційних гравців, таких як Man Group ($ 95 млрд.) і того ж банку JPMorgan, найближчим часом, швидше за все, ми дійсно станемо свідками того, як Bitcoin перевищить рубіж в $ 10 тис.

Крім названих вище, були й інші цікаві прогнози, наприклад, аналітик з Уолл-Стріт, Ронні Моас, (Standpoint Research) недавно «пересунув» свій прогноз по Bitcoin-у з $ 10 тис. до $ 14 тис.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?